Zbigniew Boniek

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek zmaga się z potężnym hejtem. To musi robić, padły słowa o strzelaniu z mocnych pocisków

2022-04-04 18:54

Zbigniew Boniek postanowił powiedzieć o swoich wielkich problemach, z jakimi się zmaga. Okazuje się, że były szef PZPN zmaga się z potężnym hejtem i jak sam mówi, są dziennikarze, którzy byliby gotowi "strzelać do niego z mocnych pocisków". Były piłkarz Juventusu zdradził, jak radzi sobie właściwie z tego typu atakami.

Zbigniew Boniek postanowił wyjawić prawdę na temat tego, z czym zdarza mu się mierzyć. Były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że zdarza mu się mierzyć z atakami dziennikarzy, którzy to często szukają tylko okazji, aby móc go skrytykować. Sam wyjaśnił, jak radzi sobie z tego typu zaczepkami.

Czesław Michniewicz został zaczepiony przez trenera reprezentacji Niemiec. Na jaw wyszło, co mu powiedział, poszło o Lewandowskiego

Zbigniew Boniek szczerze o hejcie. Musi się z nim mierzyć

Mimo że Zbigniew Boniek nie jest już od prawie roku szefem piłkarskiej centrali w Polsce, to jak sam przyznaje, nadal ma tak, że zdarza mu się spotykać dziennikarzy, którzy mają względem niego wyjątkowo nieżyczliwe podejście. Jak sam twierdzi, mimo wszystko musi zachowywać fason i nie dawać się ponosić niepotrzebnym emocjom.

 - Sam mam przeciwko sobie grupę dziennikarzy, którzy wiem, że gdyby tylko mogli, to by do mnie strzelali z mocnych pocisków. Nigdy mi się jednak nie zdarzyło, by wymieniać kogoś z nazwiska. Trzeba trzymać fason - powiedział były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Legia traci kluczowego zawodnika. Koniec sezonu dla Pawła Wszołka?

Aby zobaczyć zdjęcia Zbigniewa Bońka na basenie, przejdź do galerii poniżej.

Boniek doradza Michniewiczowi. Selekcjoner nie powinien się tak zachowywać

Jak powiedział Zbigniew Boniek, Czesław Michniewicz nie powinien wdawać się w dyskusje z dziennikarzami i nie powinien odnosić się do kwestii pomówień o korupcję, którą czasem sugerują mu co poniektóre media.

W Czesiu wyzwoliły się wielkie emocje, które dotyczą sprawy sprzed 20 lat. Nie ma co do tego wracać, choć jest kilka znaków zapytania. Ale jakbym miał mu coś podpowiedzieć, to uważam, że on nie powinien już tej kwestii nigdy podnosić - podkreślił

Zbigniew Boniek radzi nowemu prezesowi PZPN
Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Najnowsze