Czesław Michniewicz

i

Autor: AP PHOTO Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz został zaczepiony przez trenera reprezentacji Niemiec. Na jaw wyszło, co mu powiedział, poszło o Lewandowskiego

2022-04-04 17:42

Czesław Michniewicz opowiedział anegdotę odnoszącą się do swojego niedawnego pobytu na losowaniu grup mistrzostw świata w Katarze. Jak przyznał selekcjoner w rozmowie z "Polską Times", został tam zagnadnięty przez trenera reprezentacji Niemiec - Hansiego Flicka, który poruszył temat Roberta Lewandowskiego. Na jaw wyszła cała prawda.

Czesław Michniewicz opowiedział o tym, jak wyglądało losowanie grup mistrzostw świata. Selekcjoner, który uczestniczył w ceremonii losowania grup mistrzostw świata, przyznał, że miał okazję spotkać wielkie osobistości świata piłki nożnej, takie jak Arsene Wegner czy trener reprezentacji Niemiec - Hansi Flick. Były szkoleniowiec Bayernu miał zaczepić Michniewicza i zagadnąć go o swojego byłego podopiecznego, Roberta Lewandowskiego. Cała prawda wyszła przy okazji rozmowy trenera z "Polską Times".

Samotny powrót Michniewicza z losowania MŚ w Katarze. Ciągłe telefony, brązowy mercedes

Czesław Michniewicz spotkał kultowe postaci piłki nożnej. Flick zagadnął o Lewandowskiego

Jak przyznaje Michniewicz, na ceremonii losowania miał okazję zobaczyć na własne oczy legendy piłki nożnej, a on sam dostawał masę gratulacji z powodu awansu Polski do czempionatu świata. Do rozmowy z Michniewiczem włączył się Hansi Flick, a więc trener Niemców, który chciał przesłać pozdrowienia dla Roberta Lewandowskiego.

- [Pochwały] usłyszałem także na warsztatach dla trenerów z udziałem Arsene’a Wengera. Siedziałem obok Danny’ego Blinda i Fernando Santosa, ale szybko przyszedł do nas Hansi Flick i prosił, żeby koniecznie pozdrowić Lewego i pogratulować Robertowi awansu na mundial - zdradził Michniewicz.

Kamil Grosicki wyznał, co miał w głowie przed meczem ze Szwecją. Mundial zmienia jego plany, szczere słowa reprezentanta Polski [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia Czesława Michniewicza, przejdź do galerii poniżej.

Mecz Polaków spodobał się organizatorom mundialu? Michniewicz zdradził tajemnicę

Jak przyznał Michniewicz, w trakcie ceremonii nie brakowało polskiego akcentu, jakim było odtworzenie z powtórki starcia Biało-Czerwonych przeciwko Szwecji.

- Przed ceremonią losowania grup finałowych w Katarze wszyscy oglądali nasz mecz ze Szwedami, ponieważ organizatorzy puścili go na telebimach. I to także dowód, że było to dobre spotkanie - powiedział selekcjoner reprezentacji.

Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia
Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ 2022 w Katarze?
Najnowsze