Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniewa Bońka dopadło przeczucie. Były prezes PZPN musiał się tym podzielić publicznie, to byłby wielki hit

2022-07-08 22:14

Internauci, którzy śledzą profil Zbigniewa Bońka na Twitterze doskonale wiedzą, że były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej często dzieli się publicznie swoimi przemyśleniami. Tym razem prezesa Bońka naszło przeczucie w sprawie Cristiano Ronaldo. Zdaniem byłego szefa PZPN to właśnie kierunek, który może obrać zawodnik Manchesteru United, który rzekomo na chcieć zmienić otoczenie.

Twitterowe konto Zbigniewa Bońka jest doskonale znane polskim internautom, którzy korzystają z tej platformy. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej bardzo często bowiem dzieli się tak swoimi przemyśleniami oraz komentuje to, co akurat dzieje się w polskiej piłce oraz świecie sportu, tak jak miało to miejsce w sprawie reprezentacji Polski prowadzonej przez trenera Czesława Michniewicza. Tym razem Zbigniew Boniek postanowił pochylić się nad sprawą Cristiano Ronaldo. Według medialnych doniesień, Portugalczyk ma w planach opuścić Manchester United i znaleźć sobie nowego pracodawcę. Byłego prezesa PZPN naszło przeczucie, gdzie ostatecznie może wylądować Cristiano Ronaldo. 

Legia Warszawa odkryła karty przed nowym sezonem PKO Ekstraklasy! Kibice są wniebowzięci, koszulki "Wojskowych" robią furorę

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Zbigniew Boniek podzielił się swoim przeczuciem w sprawie Cristiano Ronaldo. Musiał napisać to publicznie

Według najnowszych doniesień w sprawie Portugalczyka, Cristiano Ronaldo jeśli nie zostanie w Manchesterze United, miałby się przenieść do Chelsea, Bayernu lub nawet Barcelony, z którą negocjuje jego menadżer Jorge Mendes. Zdaniem Zbigniewa Bońka jednak, Portugalczyk ma wybrał inny kierunek - Coś czuje ze @CR7 wyląduje w Italii⚽️⚽️ - podzielił się swoimi przemyśleniami Boniek.

Mateusz Gamrot wymownie po swojej ostatniej wygranej w UFC! Ważne słowa "Gamera", taka postawa budzi respekt

Najnowsze