Mateusz Wieteska, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Mateusz Wieteska

Legia Warszawa odkryła karty przed nowym sezonem PKO Ekstraklasy! Kibice są wniebowzięci, koszulki "Wojskowych" robią furorę

2022-07-08 19:59

Podczas przerwy pomiędzy kolejnymi sezonami, kibice niemalże wszystkich piłkarskich klubów na świecie czekają nie tylko transfery swojego ulubionego klubu, ale również prezentację nowych strojów, w których drużyna będzie występować w następnych miesiącach. Po tym, jak Legia Warszawa pokazała, jak będą wyglądać trykoty "Wojskowych" na sezon 2022/23, kibice wpadli w euforię.

W ostatnich miesiącach kibice Legii Warszawa nie mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia po tym, jak stołeczna ekipa dość szybko wykluczyła się z walki o mistrzostwo Polski, a ostatecznie zakończyła zmagania w PKO Ekstraklasie na 10. miejscu w tabeli. Przerwa przed kolejnym sezonem daje jednak kibicom "Wojskowych" nadzieję, że ta sytuacja nie powtórzy się w sezonie 2022/23. Po przyjściu do Legii trener Kosty Runjaicia, ekipa z Łazienkowskiej ściągnęła m.in. Maika Nawrockiego, Makanę Baku, a także zakontraktowała swojego byłego piłkarza, Pawła Wszołka. Teraz Legia postanowiła pokazać, w jakich koszulkach "Wojskowi" będą biegać po murawie w kolejnych miesiącach, co wywołało euforię fanów. Nowe trykoty ekipy z Łazienkowskiej, które będą obowiązywać w sezonie 2022/23 PKO Ekstraklasy szczególnie przypadły do gustu kibicom, przede wszystkim ze względu na swoją prostotę.

Kamil Grosicki zdradził, kiedy podjął decyzję o pozostaniu w Pogoni. Podał nam jej powody [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Fani Legii zachwyceni nowymi koszulkami "Wojskowych"! Takie trykoty nosić będą piłkarze w sezonie 2022/23 PKO Ekstraklasy

Stołeczna ekipa po raz kolejny postawiła na biały trykot z czarnymi wstawkami, decydując się na prostotę. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę. Błyskawicznie to tym, jak nowa koszulka pojawiła się w mediach społecznościowych kibice zaczęli chwalić projekt. - Piękna i prosta, bez żadnych udziwnień! - napisał jeden z fanów na Twitterze. Teraz fani Legii z pewnością by sobie życzyli, aby za pięknymi koszulkami szła również piękna gra. Czy tak będzie? Przekonamy się już niebawem. 

PRIME MMA odpaliło prawdziwą bombę! Popek nowym zawodnikiem freak fightowej organizacji, ważne wieści przed PRIME MMA 2

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze