Polska - Albania SKŁADY

i

Autor: Cyfrasport Polska - Albania SKŁADY

Polska - Albania

Znamy skład Polski na mecz z Albanią! Santos przeprowadził rewolucję, to oni mają zmazać dzisiaj plamę

2023-03-27 19:25

Polska - Albania SKŁADY. Już trzy dni po klęsce z Czechami (1:3) reprezentacja Polski ma okazję, żeby zmazać plamę. Polacy podejmą dziś przed własną publicznością Albanię, a Fernando Santos ostro zareagował po nieudanym debiucie i przeprowadził w składzie prawdziwą rewolucję! Początek meczu Polska - Albania o 20:45.

Santos z pewnością będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o kompletnie nieudanym debiucie. W Pradze jego plan posypał się już w pierwszej minucie, kiedy Czesi wyszli na prowadzenie po skutecznym wyrzucie piłki z autu, a niecałe 120 sekund później było już 0:2. Tak fatalnego początku meczu reprezentacja Polski nie miała nigdy wcześniej i nie pozbierała się do ostatniego gwizdka, przegrywając 1:3, jednak na szczęście już trzy dni później Biało-Czerwoni mogą się zrehabilitować. We własnym domu, jakim od wielu lat jest dla reprezentacji Stadion Narodowy w Warszawie, zmierzą się z Albanią. Kibice oczekują zwycięstwa, a Santos mocno zareagował po klęsce z Czechami i dokonał w składzie wielu zmian.

Takim składem Polska zagra z Albanią. Rewolucja Santosa!

Portugalski selekcjoner reprezentacji Polski nie ukrywał rozczarowania i już w swoim drugim meczu przeprowadził prawdziwą rewolucję. Ta objęła przede wszystkim boczne sektory boiska, w których miejsce utrzymał jedynie Przemysław Frankowski. Kontuzja wykluczyła z gry Matty'ego Casha, a miejsce w składzie stracili Michał Karbownik i Sebastian Szymański. Nie obyło się też bez roszady w środku obrony. Jakub Kiwior nie poradził sobie z Czechami i tym razem wystąpi na lewej obronie, a w środku zastąpi go Bartosz Salamon. Niezmiennie za polską ofensywę mają odpowiadać przede wszystkim Robert Lewandowski i Piotr Zieliński, ale szansę w poprzednim meczu wywalczył sobie Karol Świderski, który będzie towarzyszył w napadzie "Lewemu".

Skład Polski na mecz z Albanią:

Wojciech Szczęsny - Przemysław Frankowski, Jan Bednarek, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior - Jakub Kamiński, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski - Robert Lewandowski, Karol Świderski

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Albania?
Robert Lewandowski po porażce z Czechami
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze