Adam Nawałka

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Adam Nawałka

Żona Adama Nawałki wspomina historię ich miłości! Zdradziła wszystko, była bardzo młoda...

2022-01-18 12:21

Adam Nawałka wzbudza ostatnimi czasy wielkie emocje ze względu na fakt, że według informacji medialnych, może już niebawem zostać zaprezentowany jako nowy trener reprezentacji Polski. Na jaw wyszło, jak wyglądała historia miłości trenera z jego żoną Katarzyną. Wszystko zaczęło się, gdy była bardzo młoda, prawda wyszła na jaw. Co, jak żona wspominała początek miłości z Adamem Nawałką!

Adam Nawałka może już niebawem zostać ogłoszony trenerem reprezentacji Polski. O ile o życiu zawodowym szkoleniowca wiadomo właściwie wszystko, o tyle jego życie prywatne jest wielką zagadką dla fanów Biało-Czerwonych. Na jaw wyszło, jak wygląda historia jego miłości. Okazuje się, że jego żona Katarzyna zakochała się w nim, gdy była jeszcze bardzo młoda. Na jaw wyszła cała prawda.

Tragiczne informacje z samego rana. Nie żyje wielka legenda Realu Madryt, mamy oficjalny komunikat klubu

Żona Adama Nawałki szczerze o związku z trenerem. Wyjawiła całą prawdę

Według opowieści byłego kolegi Nawałki z Wisły Kraków, Andrzeja Iwana, Adam Nawałka zawsze miał słabość do pięknych kobiet. Spotkanie pary miało  miejsce w 1975 roku, kiedy ówczesny zawodnik Wisły Kraków miał 18 lat, a jego wybranka zaledwie 16. – Zawsze szukał tych najpiękniejszych. W oko wpadła mu Kaśka – mówił w "Rewii" były piłkarz "Białej Gwiazdy", Andrzej Iwan.

Jak przyznała sama Katarzyna Nawałka, ówczesny piłkarz krakowskiego klubu też bardzo szybko wpadł jej w oko i błyskawicznie poczuła do niego uczucie. -  Dobrze pamiętam tamtą chwilę. Już od pierwszego wejrzenia spodobało mi się w nim coś, czego nie da się nazwać. Adam może początkowo traktował naszą przyjaźń luźno, przekonywał się latami, ale ja od razu wiedziałam, że to jest to  - przyznawała Katarzyna Nawałka w jednym z wywiadów.

SKANDAL przed meczem Polska - Niemcy. Chcą UPOKORZYĆ Biało-czerwonych i pozbawić ich szans?! Tak im grożono

Aby zobaczyć zdjęcia reprezentacji Polski ze zgrupowania w Hiszpanii, przejdź do galerii poniżej.

Andrzej Iwan wspomina młodość Nawałki i jego żony. O wszystkim powiedział

Wspominany już Andrzej Iwan przyznaje, że zna się z żoną Nawałki już od dawna, a ona sama budzi w nim wyłącznie pozytywne emocje. - Kaśka była małolatką, dwa lata młodszą od niego. Chodziliśmy do liceum, tam gdzie ona. Adam zabierał nas na ich spotkania w szkole. [...] Nawałka dawał Kaśce buziaka na przerwie, reszta dziewczyn na jego widok piszczała. Z Kaśką są razem do dzisiaj. To fantastyczna kobieta, do tańca i do różańca - wspominał Andrzej Iwan na łamach "Przeglądu Sportowego".

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
“Mam w d… piłkę nożną”. Polacy są wściekli. 10 powodów, żeby nie oglądać meczów reprezentacji. Komentery [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze