Gorące zdjęcia

Żona polskiego piłkarza jest gorącą seksbombą. Uwielbia eksponować biust, jej ponętne fotografie rozpalą każdego

2023-03-24 11:38

Tysiące polskich kibiców w piątkowy wieczór będzie ściskało kciuki za dobry występ biało-czerwonych w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Wśród nich na pewno znajdzie się również Matilde Rossi, żona Łukasza Skorupskiego. Ukochana polskiego bramkarza może pochwalić się nienaganną sylwetką i uwielbia kusić zdjęciami publikowanymi w mediach społecznościowych. Niektóre fotografie Matilde Rossi rozpalają do czerwoności.

Łukasz Skorupski jest regularnie powoływany do reprezentacji Polski. Choć występów na swoim koncie ma mało w porównaniu z Wojciechem Szczęsnym, czy Łukaszem Fabiańskim, to pełni rolę żelaznego rezerwowego i gdy przychodzi czas, świetnie spisuje się jako zastępca bramkarza Juventusu. Również i teraz Skorupski został powołany. W ostatnim czasie o bramkarzu zrobiło się głośno ze względu na wywiad, jakiego udzielił. Mówił w nim o aferze premiowej na mundialu i był bardzo szczery w tej kwestii.

Żona Łukasza Skorupskiego rozgrzewa internet. Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Czasami głośno jest również o żonie Łukasza Skorupskiego. Reprezentant Polski i Matilde Rossi są ze sobą od kilku lat, a w 2017 roku pobrali się. Rok później na świat przyszedł syn Leonardo. Matilde Rossi w przeszłości była modelką i figurę zachowała do dziś. W zawodzie jednak już nie pracuje, co było życzeniem Skorupskiego. Rossi nie zapomina jednak, jak rozgrzewać fanów i na jej profilu na Instagramie często pojawiają się gorące zdjęcia. Włoszka jest popularna w swoim kraju i w mediach społecznościowych śledzi ją blisko ćwierć miliona użytkowników. A pikantne zdjęcia możecie znaleźć w galerii poniżej!

Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?
Listen on Spreaker.
Najnowsze