Evan Ndicka

Autor: EASTNEWS

Dramat na boisku

Chwile grozy na włoskim stadionie! Piłkarz obsunął się na murawę, mecz przerwany

2024-04-14 20:46

Dramatyczna sytuacja w meczu Serie A pomiędzy Udinese i Romą. Piłkarz rzymskiego klubu Evan Ndicka zasłabł i upadł na murawę. Mecz przerwano, a Iworyjczyk został odwieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w 75. min meczu. Niespełna 25-letni piłkarz urodzony w Paryżu obsunął się na murawę. Na boisku pojawił się lekarz i ratownicy medyczni z defibrylatorem. Zawodnik po chwili opuścił murawę na noszach, trzymając się za klatkę piersiową i uskarżając na ból. Na szczęście był przytomny i pokazał kciuk w stronę kibiców. Jednak wkrótce potem został przewieziony do szpitala.

Sensacja w Białymstoku! Czerwona kartka i bramkarz „Pasów” zatrzymały lidera [WIDEO]

W międzyczasie dwaj piłkarze z zespołu Romy udali się do szatni, żeby sprawdzić w jakim stanie jest ich kolega. Po kilkunastu minutach od incydentu zdecydowano, że mecz zostanie przerwany i dokończony będzie w innym terminie. Ndicka rozpoczął mecz w podstawowym składzie Romy, podobnie jak reprezentant Polski Nicola Zalewski. Do momentu przerwania gry był remis 1:1. Rzymski klub nie wydał na razie komunikatu dotyczącego zdrowia piłkarza z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jest on zawodnikiem Romy od lipca ubiegłego roku, a trafił do niej z Eintrachtu Frankfurt.

Reprezentant Polski zdradził nieznany fakt z życia osobistego. Młoda gwiazda mówi o kościele i religii