Cristiano Ronaldo

Autor: Cyfrasport Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo strzelił 100. i 101. gola dla reprezentacji Portugalii! [WIDEO]

2020-09-08 22:37

Cristiano Ronaldo nie zatrzymuje się nawet na moment, jeśli chodzi o bicie kolejnych rekordów. We wtorkowym meczu ze Szwecją w Lidze Narodów strzelił swojego 100. i 101. gola w barwach reprezentacji Portugalii! W tym momencie zajmuje drugie miejsce pod względem bramek w drużynie narodowej, jednak do lidera traci już tylko osiem trafień.

Dwunastego czerwca 2004 roku w meczu Euro 2004 z Grecją (1:2) Cristiano Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola dla Portugalii. Szesnaście lat później CR7 świętował setną bramkę w kadrze! W 45. minucie meczu ze Szwecją w Lidze Narodów popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego, nie dając szans Robinowi Olsenowi. Piłka wpadła w okienko! W 72. minucie zawodnik Juventusu Turyn dołożył drugą bramkę, także nieprzeciętnej urody!

Jan Tomaszewski: Piotr Zieliński w kadrze to MIERNOTA!

Ronaldo ma na koncie 101 goli i nie zamierza zwalniać tempa. Goni bowiem Alego Daeia. W latach 1993-2006 Irańczyk strzelił 109 goli w 149 meczach.

Polska siatkarka INSPIRACJĄ dla Roberta Lewandowskiego?! To ZDJĘCIE wszystko wyjaśnia

CR7 zadebiutował w reprezentacji Portugalii w 2003 roku. Do tej pory rozegrał 165 meczów. Wspólnie z kolegami wygrał Euro 2016 i Ligę Narodów 2018/2019.

Gol Cristiano Ronaldo

Autor: Polsat Sport Gol Cristiano Ronaldo Link: Setny gol Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii