Fanka zaczęła pokazywać pierś podczas relacji na żywo

i

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Fanka zaczęła pokazywać pierś podczas relacji na żywo

Zaskakująca historia

Fanka zaczęła pokazywać pierś podczas relacji na żywo. Niesamowity refleks dziennikarza, zareagował błyskawicznie

2023-01-28 16:58

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami i przekonaliśmy się o tym po raz kolejny. Do nietypowej sytuacji doszło podczas tranmisji włoskiej stacji Sportitalia. Fanka Hearts of Midlothian nagle zaczęła obnażać pierś z zaskakującego powodu. Zobaczcie, co się wydarzyło!

Praca dziennikarza bywa trudna zwłaszcza, gdy dochodzi do programów na żywo. W takich sytuacjach może dojść do jakiejkolwiek sytuacji. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Pewien włoski dziennikarz nie spodziewał się, że nagle jedna z fanek podczas programu transmitowanego na Sportitalia zaczęła obnażać swoją pierś. Reporter musiał zareagować na tę sytuację błyskawicznie. Dlaczego doszło do całej sytuacji?

Najpiękniejsza polska siatkarka przeżyła prawdziwy koszmar. To było nie do zatrzymania, pojawiły się największe okropności

Fanka zaczęła pokazywać pierś. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

Tancredi Palmeri to doskonale kojarzony na Twitterze dziennikarz z Włoch. Podczas transmisji na Sportitalia żurnalista poprosił pewną parę o podejście. Momentalnie nawiązał z nimi dobrą więź. Kobieta przedstawiająca się jako Natasza była fanką rodzimego Hearts of Midlothian. Szybko zaczęli rozmawiać o futbolu na temat tego zespołu.

Nagle doszło do niespodziewanej sytuacji. Fanka chciała pochwalić się tatuażem związanym z jej zespołem. Okazało się, że ten znajdował się pod jej... piersią. Natasza zaczęła obnażać pierś, a Palmeri musiał ją zakrywać ręką. Cała sytuacja wywołała salwy śmiechu i stała się viralem na Twitterze. Została obejrzana ponad 470 tysięcy razy.

- Kiedy fanka Hearts of Midlothian o blond włosach wpada do programu o oknie transferowym i z głębi serca chce pokazać całym Włochom o swojej dumie. Właciwie spod jej... piersi! - napisał Palmeri.

Anna Lewandowska kusi niezwykle dużym dekoltem! Skąpy strój odsłonił wiele, gorące nagranie trafiło do sieci

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Koloseum - Mariusz Mazur
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze