Mariusz Stępiński

Autor: Cyfrasport Mariusz Stępiński

Gol Mariusza Stępińskiego w Pucharze Włoch! Tylko na otarcie łez [WIDEO]

2020-10-28 17:37

Mariusz Stępiński po kilkumiesięcznej przerwie znów wpisał się na listę strzelców. Napastnik Lecce trafił w meczu trzeciej rundy Pucharu Włoch z Torino. Dla 25-latka była to pierwsza bramka w barwach nowego klubu. Zobacz gola Stępińskiego.

Mariusz Stępiński otworzył wynik meczu w Turynie. W 22. minucie pokonał bramkarza uderzeniem głową. Było to jego premierowe trafienie w barwach Lecce, gdzie przeniósł się w październiku na zasadzie wypożyczenia z Hellasu Werona.

Cristiano Ronaldo OSTRO o testach na koronawirusa. Wściekł się po kolejnym pozytywnym wyniku

Drużyna Stępińskiego ostatecznie pożegnała się z rozgrywkami. Przegrała bowiem po dogrywce 1:3. W czwartej rundzie Pucharu Włoch Torino zagra u siebie z drugoligowym Virtusem Entella. Mecz odbędzie się 25 listopada.

Stępiński został zmieniony w przerwie. Wśród gospodarzy do 66. minuty grał Karol Linetty. W ekipie gości poza kadrą ze względu na kontuzję znalazł się Marcin Listkowski.

Grzegorz Krychowiak zacznie walczyć w KLATCE MMA?! Te słowa to prawdziwa ZAPOWIEDŹ!

Torino FC - US Lecce 3:1 po dogrywce (1:1, 1:1)

Bramki: Lyanco 39, Simone Verdi 109 (k), 112 - Mariusz Stępiński 22