Gwiazdor Serie A prowadził PO PIJAKU auto warte FORTUNĘ! Został złapany, ma kłopoty

2020-07-12 9:55 Marcin Długosz
Marcelo Brozović
Autor: EastNews Marcelo Brozović

W poważne tarapaty wpakował się w nocy z piątku na sobotę pomocnik Interu Mediolan i reprezentacji Chorwacji, Marcelo Brozović. Jak informuje "Il Corriere della Sera", Chorwat został zatrzymany w centrum Mediolan za wykroczenie drogowe, po czym okazało się, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu. W efekcie zostało mu odebrane prawo jazdy.

Sytuacja Interu po wznowieniu rozgrywek po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa jest daleka od idealnych. Zespół nie notuje wyników odpowiadających oczekiwaniom i w ostatnim czasie zanotował kilka spotkań, po których wylądował na cenzurowanym u swoich fanów - przegrane 1:2 z Bologną na San Siro czy zremisowane 2:2 na wyjeździe z Hellasem Werona. A teraz dodatkowo do tego wszystkiego dochodzą kwestie dyscyplinarne.

Ronaldo ZAGRAŻA Lewandowskiemu! CR7 POŁOŻY ŁAPĘ na upragnionym triumfie Polaka?!

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak poinformowało "Il Corriere della Sera", w nocy z piątku na sobotę Brozović przemieszczał się po centrum Mediolanu autem Rolls Royce Cullinan, którego cena przekracza 350 tysięcy euro, a więc oscyluje w okolicach półtora miliona złotych. W tradycyjnie zatłoczonych ulicach stolicy Lombardii zapewne nikt by nawet na Chorwata nie zwrócił uwagi gdyby nie fakt, że ten postanowił przejechać na czerwonym w świetle. W efekcie zatrzymała go policja i zarządziła kontrolę.

Wynik, który Brozović wydmuchał w alkomacie, przekraczał dozowloną normę, choć dziennik zastrzega, że nie były to bardzo wysoko przesadzone wartości. Tak czy inaczej zawodnikowi zatrzymano prawo jazdy, a mleko się rozlało. Teraz trener Interu, Antonio Conte, będzie musiał podjać decyzję, czy mimo wszystko chce skorzystać z zawodnika z Bałkanów w poniedziałkowym meczu swojej drużyny z Torino FC.

Najnowsze