Nicolo Zaniolo

i

Autor: MASSIMO PAOLONE/LAPRESSE VIA AP Nicolo Zaniolo

nie do wiary

Kumpel Zalewskiego pozwie swój własny klub?! Ciężkie oskarżenia, prawdziwe trzęsienie ziemi

2023-02-01 15:47

W ostatnim czasie sytuacja wokół Nicolo Zaniolo jest naprawdę napięta. Po złożeniu prośby o transfer, a następnie odrzuceniu jedynej oferty transferowej, która przyszła z angielskiego Bournemouth, włoski piłkarz ostatecznie został w stolicy Italii, jednak to nie wróży niczego dobrego ani dla Zaniolo, ani dla klubu. Okazuje się bowiem, że pomocnik nosi się z zamiarem pozwania Romy za "mobbing i presję psychologiczną".

Koniec stycznia, a co za tym idzie zamknięcie zimowego okienka transferowego przyniosło w Rzymie prawdziwe trzęsienie ziemi. Relacje na linii Nicolo Zaniolo - AS Roma w ostatnim czasie mocno się zaogniły, kiedy piłkarz złożył prośbę o transfer, jednak nie był zainteresowany ofertą, która przyszła z angielskiego Bournemouth. Wtedy Włoch usłyszał, że albo wybierze przenosiny do "Wisienek", albo będzie musiał liczyć się z zawieszeniem i w konsekwencji z brakiem gry. Możliwość transferu przepadła wraz z początkiem lutego, ale to nie wszystko.

Nicolo Zaniolo chce pozwać Romę za mobbing i wywieranie presji psychicznej. Szokujące doniesienia z Włoch

Okazuje się bowiem, że Nicolo Zaniolo nie ma zamiaru składać broni i jak donosi "Il Messaggero", włoski piłkarz oraz jego rodzina mają zamiar pozwać klub z Rzymu. Powód? Nękanie, mobbing oraz presja psychiczna, które miały zmusić go do zmiany klubowych barw i przejście do Bournemouth, czym nie był zainteresowany sam piłkarz. Na razie nie wiadomo, czy sprawa faktycznie trafi do sadu, czy piłkarz grający w jednej drużynie z Nicolą Zalewskim jedynie straszy swojego obecnego pracodawcę. 

Kumpel Zalewskiego pozwie swój własny klub?! Ciężkie oskarżenia, prawdziwe trzęsienie ziemi

23-letni ofensywny pomocnik z Romą związany jest od 2018 roku, kiedy przyszedł do stolicy Włoch z Interu. Do tej pory zagrał dla swojego obecnego klubu w 128. spotkaniach, w czasie których strzelił 24 bramki i zanotował 18 asyst. Wszystko wskazuje na tym, że licznik zatrzyma się na tych liczbach. Zaniolo wyceniany jest przez portal "Transfermarkt.de" na 30 mln euro. 

Sonda
Czy Nicola Zalewski będzie ostoją reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze