Los polskiej gwiazdy we włoskim gigancie przesądzony? Wymowne słowa dyrektora Napoli

2020-07-08 22:24 Marcin Szczepański
Arkadiusz Milik
Autor: AP Arkadiusz Milik

Od kilku tygodni trwa saga transferowa na temat przyszłości gwiazdy reprezentacji Polski. Napastnik Arkadiusz Milik przymierzany był już do wielu klubów. Chętnych na pozyskanie naszego kadrowicza nie brakuje. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie się z wicemistrzem Włoch. Odejście Polaka potwierdził we włoskich mediach Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy Napoli.

Przypomnijmy: Arkadiusz Milik ma ważny kontrakt z Napoli do czerwca 2021 roku. Jednak rozmowy na temat prolongaty umowy nie dały efektów. Cały czas w tym okresie polski napastnik łączony był z wieloma klubami. Mówiło się m.in. o zainteresowaniu ze strony takich potentatów jak Chelsea Londyn, Tottenham Londyn czy Atletico Madryt. Najbliżej mu podobno do Juventusu Turyn. Włoskie media podawały nawet sumę ewentualnego transferu jak i zarobków naszego kadrowicza.

Grosicki znów błysnął w Anglii. Polak z asystą, West Bromwich Albion liderem! [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że Milik po sezonie odejdzie z Napoli. Tak można wywnioskować z wypowiedzi dyrektora wicemistrza Włoch. Cristiano Giuntoli miał powiedzieć, że nie dziwi się temu, że tak wiele klubów interesuje się naszym piłkarzem. Na pytanie, czy Polakowi bliżej do transferu niż do prolongaty umowy odparł, że bliższa jest ta pierwsza opcja. W każdym razie przyszłość Milika wyjaśni się po sezonie.

Krzysztof Piątek LEŻY JAK KŁODA. Piszą mu o hejterach [ZDJĘCIE]

Najnowsze