MISS POLSKI WAGs jak grecka bogini! Zachwyca posągowym CIAŁEM na gorącej Krecie! ZDJĘCIA

2020-08-10 7:15 CH
Agnieszka Abram
Autor: Instagram Agnieszka Abram

Agnieszka Abram narobiła dużego zamieszania, kiedy po miesiącu pełnej zaciętych pojedynków rywalizacji została wybrana Miss Polski WAGs "Super Expressu". Na placu boju stanęły 32 piękne partnerki znanych polskich piłkarzy, a Czytelnicy portalu sport.se.pl w końce wskazali tę najpiękniejszą - właśnie Agnieszkę Abram, dziewczynę bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego. Zjawiskowa Miss Polski WAGs rzadko udziela się w mediach społecznościowych, dawkując swoim fanom zmysłowe zdjęcia i emocje. Teraz jednak zasypała ich seksownymi fotkami z urlopu na gorącej Krecie. Jest co podziwiać!

Agnieszka Abram w maju została Miss Polski WAGs "Super Expressu". Kiedy zaczął się pandemiczny koszmar i wszystkie rozgrywki sportowe zostały sparaliżowane, nasza Redakcja zorganizowała seksowne wybory. Zjawiskowe kandydatki, żony i dziewczyny słynnych polskich piłkarzy, rywalizowały w systemie pucharowym, eliminując się w kolejnych rundach, aż do wielkiego finału, w którym triumfowała właśnie Agnieszka Abram. Piękna Miss Polski WAGs pochodzi z Białegostoku i tam poznała Bartłomieja Drągowskiego, byłego bramkarza Jegiellonii. Teraz mieszka we Florencji, gdzie jej chłopak broni bramki Fiorentiny.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE z KOCHANKIEM?! SZOKUJĄCA reakcja na romans Piotra Żyły!

Zjawiskowo śliczna i obłędnie zgrabna Agnieszka Abram w 2013 roku kandydowała w wyborach Miss Polonia Nastolatek. Wtedy nie wygrała, ale co się odwlecze... W wyborach Miss Polski WAGs eliminowała w kolejnych rundach słynne rywalki - najpierw Włoszkę Matilde Rossi (żonę Łukasza Skorupskiego), potem Francuzkę Celię Krychowiak (żonę Grzegorza Krychowiaka), następnie Dominikę Grosicką (żonę Kamila Grosickiego) i wreszcie 1/2 finału Julię Nowak (dziewczynę Jana Bednarka). A w wielkim finale po zaciętej walce pokonała Klaudię Danch, znaną fotomodelkę, żonę obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha.

PIĘKNA Agnieszka Abram została Miss Polski WAGs! ZDJĘCIA

Teraz Agnieszka Abram, Miss Polski WAGs, wyskoczyła wraz z Bartłomiejem Drągowskim na gorącą Kretę. Tak ładują akumulatory przed nowym sezonem i kolejnymi wyzwaniami. Niedawno media rozpisywały się, że popularny "Drążek" przeniesie się z Fiorentiny do Milanu. Czy wkrótce będzie zachwycał na słynnym San Siro? Na razie jego boska muza zachwyca na Krecie. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Justyna Żyła opalała się w skąpym BIKINI. Nagle wydarzyło się TO! [ZDJĘCIA]

Najnowsze