Arkadiusz Milik

i

Autor: East News

Polak zmieni klub?

Sensacyjne informacje w sprawie Arkadiusza Milika. Machina ruszyła! W grę wchodzą ogromne pieniądze

2022-08-21 12:05

Do zamknięcia letniego okienka transferowego zostało już niewiele czasu. Ale jak pokazują przykłady z poprzednich lat, dużo może wydarzyć się na ostatniej prostej. Niewykluczone, że bohaterem głośnego transferu będzie reprezentant Polski, Arkadiusz Milik. Z informacji podanych przez Włochów wynika, że machina transferowa dotycząca Polaka miała już ruszyć.

Wydawało się, że Olympique Marsylia będzie dobrym miejscem na nieco dłuższy przystanek dla Arkadiusza Milika. Francuski klub ma ambitne plany, będzie grał w Lidze Mistrzów i walczył o czołowe lokaty w Ligue 1. I początki napastnika z Polski nie były złe, bo wpisywał się listę strzelców i pokazywał się z dobrej strony. Ostatnie miesiące nie były już jednak tak udane.

Anna Lewandowska przygotowała uroczą niespodziankę urodzinową dla Lewego! Tak świętowali jego urodziny, coś pięknego

Milik przejdzie do Juventusu? Negocjacje miały ruszyć!

Jeszcze w zeszłym sezonie Milik stracił w oczach ówczesnego trenera, Jorge Sampaoliego i częściej lądował na ławce rezerwowych niż w wyjściowym składzie. Początek obecnych rozgrywek również jest daleki od ideału. Nie mogą więc dziwić informacje, że Olympique Marsylia jest skłonny sprzedać Milika. A jednym z chętnych ma być Juventus.

To będzie wyjątkowy dzień dla Lewandowskiego? Przeznaczenie trudno oszukać, historia nie kłamie

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Przejście reprezentanta Polski do ekipy z Turynu byłoby na pewno dużym wydarzeniem na Półwyspie Apenińskim. Dotychczas mówiło się, że Milik dla Starej Damy ma być "planem B" w przypadku, gdy ściągnięcie Memphisa Depaya okazałoby się niemożliwe. Ale jak donosi "Corriere dello Sport" sytuacja nabrała nieco innego kształtu dla obu stron.

Według włoskich dziennikarzy Juventus miał już rozpocząć negocjacje z marsylczykami w sprawie transferu Milika. Początkowo mówiło się, że Polak może kosztować Juve 20 milionów euro. Obecnie bardziej prawdopodobne jest wypożyczenie, za które włoski klub zapłaciłby 2 mln i jednocześnie zagwarantował sobie prawo pierwokupu za 8 mln. Na razie nie wiadomo, czy francuski klub skusi się na taką ofertę.

Najnowsze