Wojciech Szczęsny pod ostrzałem fanów

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny pod ostrzałem fanów

Trener rywala zaczepił drużynę Szczęsnego. Niektórzy wybuchną

2021-10-02 7:46

Już w sobotę Juventus Wojciecha Szczęsnego stoczy kolejny ligowy pojedynek. Rywalem turyńczyków będzie Torino, a zatem dojdzie do derbów miasta. Przed rozpoczęciem tego pojedynku oliwy do ognia dolał szkoleniowiec drugiego z wymienionych zespołów, Ivan Jurić. Niektórych słowa trenera mogą naprawdę zaboleć, inni zapewne wybuchną...

Za Juventusem naprawdę trudny początek sezonu. "Bianconeri" zaczęli odbijać się dopiero w ostatnich dniach, kiedy to znaleźli receptę na Spezię oraz Sampdorię. Nie zawiedli także w Lidze Mistrzów, zachowując czyste konta i pokonując Malmoe oraz Chelsea. Teraz nie mają już jednak żadnego marginesu błędu w Serie A i żeby nerwowe nastroje nie powróciły jak bumerang, zdecydowanie muszą rozprawić się także i z lokalnym rywalem - Torino.

Ekipa ta pod wodzą trenera Ivana Juricia zaliczyła jednak dość udane wejście w nowy sezon i pod żadnym pozorem nie zamierza odpuszczać. Dodatkowo o dolanie oliwy do ognia postanowił zadbać sam szkoleniowiec. Chorwat rzucił na konferencji prasowej komentarz, który odbił się szerokim echem. - W Genui, gdzie pracowałem wcześniej, pół miasta jest za Genoą, a pół za Sampdorią. W Turynie jest inaczej. Całe miasto kibicuje Torino - wypalił szkoleniowiec.

Zobacz też: Wielkie problemy agenta Roberta Lewandowskiego! Poważne zarzuty, mówią o przestępstwie

Po takim przytyku z całą pewnością Juventus tym bardziej będzie chciał udowodnić, że to jemu należy się triumf w derbach stolicy Piemontu. Wynik zdecydowanie pozostaje jednak sprawą otwartą. Choć Torino dysponuje dużo słabszą kadrą na papierze, to w obecnym sezonie potrafiło już udowodnić, że nie zamierza kłaść się przed nikim i każdy jego rywal musi przygotować się na solidną przeprawę.

Dawid Tomala wychodził sobie złoty medal i sponsora
Najnowsze