Wybory 2020: Thiago Cionek pogratulował Andrzejowi Dudzie wygranej. Wylało się SZAMBO HEJTU

2020-07-13 12:53 MaSz
Thiago Cionek
Autor: Cyfrasport Thiago Cionek

Wybory prezydenckie wywołują wielkie emocje. Nie wszyscy potrafią w kulturalny sposób wyrażać swoje opinie na tematy polityczne. Reprezentant Polski Thiago Cionek wywołał dyskusję jak w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z urzędującym prezydentem, a także złożył mu gratulację za wygranie wyborów. Niestety, z tego powodu wylało się SZAMBO HEJTU.

Thiago Cionek ze SPAL walczy o utrzymanie w Serie A. Zespół naszego kadrowicza zajmuje ostatnie miejsce w lidze włoskiej. Teraz obrońca reprezentacji Polski opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z prezydentem Andrzejem Dudą. - Serdecznie gratulacje dla Prezydenta Andrzeja Dudy - napisał nasz piłkarz pod zdjęciem, które zostało zrobione przed dwoma laty na zgrupowaniu kadry. Wówczas reprezentacja przygotowywała się do mistrzostw świata w Rosji. Gratulacje Thiago Cionek napisał także w języku włoskim i portugalskim.

Manuel Neuer wywołał skandal! Śpiewał piosenki artysty gloryfikującego faszyzm

Pod wpisem rozgorzała dyskusja. Kadrowicz nieświadomie wywołał burzę. Jedni chwali piłkarza, a innym jego wpis się nie spodobał. Skomentował to m.in. Tomasz Kupisz, polski zawodnik grający we Włoszech. - O Stary, ale sobie bigosu narobiłeś. 

Niestety, nie wszyscy potrafili się odpowiednio zachować. "Co gratulować temu prezydentowi? To że jest pachołkiem Pana z kotem?" - napisał jeden z obserwujących profil naszego zawodnika. "Nara sprzedajny frajerze" - bez ogródek dodał kolejny internauta. - Komentarze świadczą najlepiej o tym jak podzielone jest nasze społeczeństwo. Wylewanie frustracji i wyzwiska pod adresem piłkarza bo odważył się pogratulować prezydentowi zwycięstwa? Ludzie, co jest z wami nie tak? Przecież w gruncie rzeczy Thiago nawet nie poparł Dudy, tylko złożył gratulacje - przytomnie zauważyła kolejna osoba, która dołączyła do dyskusji. - Chyba złego człowieka obserwowałam - to następny komentarz.

Dariusz Mioduski: Jesteśmy zainteresowani Kapustką, on już dawno powinien u nas grać

Najnowsze