Żona Piotra Zielińskiego ofiarą BANDYTÓW! To ZEMSTA wściekłych kibiców Napoli?!

2019-11-11 12:02 CH
Piotr Zieliński i jego żona Laura
Autor: Instagram

Laura Zielińska, piękna żona reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego, ofiarą włoskich bandytów! Kiedy małżonka Napoli po powrocie z plaży zobaczyła swój zaparkowany samochód, musiała być w szoku. Jak donosi włoska gazeta "La Repubblica", jej auto marki Smart zostało zniszczone i okradzione. Sprawą zajmuje się już policja, a media w Italii zastanawiają się, czy to był zwykły rabunek, czy też może zemsta fanów Napoli za fatalne wyniki zespołu.

Laura Zielińska, która niedawno poślubiła pomocnika reprezentacji Polski, przekonała się, że Neapol nie jest najbezpieczniejszym miejscem w Europie. Kilka lat temu bandyci sterroryzowali tam bronią Arkadiusza Milika. Teraz ucierpiała żona Zielińskiego. Piękna Laura po powrocie z plaży musiała być w szoku, gdy zobaczyła swój samochód. Jak donosi "La Repubblica" auto zostało zniszczone. Wybito szybę, skradziono elektroniczny sprzęt, m.in. nawigację. Żona pomocnika Napoli zadzwoniła do męża. Ten przyjechał na ratunek i zawiadomił policję.

To zwykła napaść, których w znanym z dużej przestępczości Neapolu nie brakuje? Włoskie media zastanawiają się, czy nie była to jednak zemsta kibiców. Napoli ostatnio kompromituje się w kolejnych meczach, więc fani są wściekli. Zarzucają piłkarzom, że ci nie przykładają się do treningów. Być może w ten sposób chcieli odreagować frustrację...