Co za słowa Justyny Kowalczyk! Tak komentowano wynik Walczykiewcz

2021-08-03 5:09
Justyna Kowalczyk
Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk

O wielkim niedosycie może mówić Marta Walczykiewicz po tym, jak starała się zgarnąć medal igrzysk olimpijskich w kajakarstwie. Polka dopłynęła do mety jako czwarta, zadecydowały setne sekundy. Po pasjonującym wyścigu kibice różnie komentowali postawę sportsmenki. Głos zabrała nawet legendarna Justyna Kowalczyk-Tekieli, pisząc naprawdę piękne słowa!

Wszyscy polscy kibice głęboko wierzyli, że po starcie Marty Walczykiewicz w finale zaplanowanym bladym wtorkowym świtem czasu polskiego będziemy świętowali kolejny biało-czerwony medal w ramach Tokio 2020. I wydawało się, że faktycznie dojdzie do takiej radości. Początkowo tablica wyników pokazywała, że to właśnie Polka pojawiła się na finiszu jako trzecia. Rzeczywistość okazała się jednak dużo bardziej brutalna. Zadecydowały setne sekundy, przez która ostatnie Marta Walczykiewicz uplasowała się na czwartej lokacie. I choć na igrzyskach olimpijskich jest to z pewnością wynik godny podziwu, to jednocześnie pozostawia jednak mnóstwo niedosytu. Jak to wszystko skomentowano na Twitterze? O piękne słowa pokusiła się m.in. Justyna Kowalczyk-Tekieli - szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Tokio 2020 starty Polaków we wtorek, 3.08

Stephane Antiga: Polska jest faworytem meczu z Francją
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze