Dawid Tomala poszedł po złoto olimpijskie

i

Autor: AP PHOTO Dawid Tomala poszedł po złoto olimpijskie

Kamera przyłapała Polaków po medalu! Przekleństwa na wizji

2021-08-06 9:13

Dawid Tomala wywołał prawdziwą sensację zdobywając złoty medal olimpijski w chodzie na 50 km! Praktycznie nikt nie spodziewał się, że Polak jest w stanie w ogóle walczyć o medale, a co dopiero sięgnąć po zwycięstwo! Jego triumf stał się jednak faktem, ale złoto olimpijskie zaskoczyło nawet jego! W szoku był także drugi z Polaków, Artur Brzozowski, który w niecenzuralnych słowach podsumował sukces kolegi.

Pięknie zaczął się piątek dla Polaków na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Dawid Tomala sięgnął po złoty medal w chodzie na 50 km, choć nie był nawet w gronie faworytów do medalu. Jego sukces zaskoczył praktycznie wszystkich ekspertów i kibiców, a tak naprawdę… zaskoczył także samego zawodnika i jego kolegę, Artura Brzozowskiego, który także startował w tych zawodach. Panowie stali się bohaterami niezwykłego nagrania. Ich reakcję na sukces Tomali uchwyciła jedna z kamer, gdy swój chód kończył Brzozowski. Starszy z zawodników nie gryzł się w język, podsumowując medal Tomali.

Kim jest Dawid Tomala, polski mistrz olimpijski? Kolejny złoty medal Tokio 2020

Nowicki i Fajdek powitani w wiosce olimpijskiej

Sukces Tomali zszokował wszystkich

Artur Brzozowski doszedł do mety na 12. miejscu i od razu skierował się do swojego kolegi, który sięgnął po złoto. Kamera, która uchwyciła ich radość, zarejestrowała także rozmowę między zawodnikami. – Czaisz to? – zapytał Tomala, nie dowierzający w swój ogromny sukces. – Nie, k****, to jest niemożliwe – odparł nie mniej zaskoczony Brzozowski – To jest hit! – podkreślił złoty medalista w chodzie na 50 km.

Świątek otrzymała niezwykłą wiadomość od Stocha! Była po łacinie

Sukces Dawida Tomali jest o tyle historyczny, że na kolejnych igrzyskach nie będzie już chodu na 50 km, ponieważ dystans ten jest niezwykle wyczerpujący i organizatorzy nie chcą ryzykować zdrowiem zawodników.

Wyszła na jaw prawda o polskim mistrzu olimpijskim! To niemożliwe, że Tomala sięgnął po złoto

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze