Polska - Iran TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Tokio 2020: Polska - Iran STREAM ONLINE LIVE. Siatkówka DZISIAJ w INTERNECIE Polska - Iran GDZIE OGLĄDAĆ?

2021-07-24 8:25
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Iran TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Tokio 2020: Polska - Iran STREAM ONLINE LIVE. Siatkówka DZISIAJ w INTERNECIE Polska - Iran GDZIE OGLĄDAĆ? Bój o historyczny medal dla polskiej siatkówki rozpoczyna się w sobotnie popołudnie! Biało-czerwoni zmagania na igrzyskach rozpoczną meczem z Iranem i nie jest tajemnicą, że będą w nim faworytem. Ale to trzeba będzie potwierdzić na parkiecie. Polska - Iran TV GDZIE OGLĄDAĆ. Polska - Iran STREAM ONLINE.

Polska - Iran TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Siatkówka dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ?

Polska siatkówka w męskim wydaniu od wielu lat stoi na bardzo wysokim poziomie i biało-czerwoni podczas wielkich imprez odnoszą sukces za sukcesem. Dwa tytuły mistrzów świata z rzędu, medale mistrzostw Europy, czy podium Pucharu Świata. Wszystko to jednak "na nic" jeśli wielkości nie udaje się potwierdzić na największej imprezie sportowej, a więc igrzyskach olimpijskich. Jak dotąd Polacy mają tylko jeden medal wywalczony lata temu w Montrealu. Wówczas nasza kadra stanęła na najwyższym stopniu podium i był to jedyny medal, jaki udało się zdobyć biało-czerwonym. Od kilku igrzysk olimpijskich Polacy nie mogą przebrnąć ćwierćfinału i pojawiły się już o klątwie tej fazy rozgrywek. Tym razem ma być jednak inaczej, ale nim dojdzie do 1/4 finału, trzeba wygrać kilka meczów w fazie grupowej. Polacy bój zaczną od rywalizacji z Iranem.

Polska - Iran STREAM ONLINE NA ŻYWO. Polska - Iran NA KTÓRYM KANALE mecz Polska - Iran?

Mecze z tą reprezentacją zawsze należą do zaciętych i nie brakuje w nich wielkich emocji. Ostatnio jednak kadra Iranu przeżywa kryzys i nie powinna sprawić Polakom większego zagrożenia. Ale na formę może mieć wpływ wiele czynników. - Głównym problemem ostatnio była adaptacja do zmiany czasu. Niektórzy ciężko ją znosili. Jak zwykle tu i ówdzie pojawiają się rozmaite bóle i zawodnicy muszą walczyć ze swoimi organizmami. Nie są to jakieś poważne urazy, ale utrudniają życie. Początek pobytu w Japonii nie nastrajał dobrze, potem wyglądało to już lepiej. Jednak kilka dni przed pierwszym meczem wciąż nie widziałem w ich poczynaniach topowej formy - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Vital Heynen.

Mecz Polska - Iran odbędzie się w sobotę 24 lipca. TRANSMISJA z meczu Polska - Iran TV NA ŻYWO na kanałach Eurosport 1 oraz TVP 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz płatnej aplikacji Eurosport. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Relacja z meczu Polska - Iran NA ŻYWO w INTERNECIE na stronie sport.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze