Piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłki nożnej, akcja bramkowa

Bezbłędni bramkarze w meczu Valencii z Sevillą - wynik 0:0

2024-02-17 7:00

W 25. kolejce La Liga, Valencia zmierzyła się z Sevillą na stadionie Mestalla w Valencii o godzinie 21:00 w dniu 17-02-2024. W tym spotkaniu żadna z drużyn nie zdobyła gola.

Poprzednie mecze Valencia - Sevilla

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Valencią a Sevillą zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli dnia 18 października 2022 roku. W tym meczu obie drużyny zdobyły po jednym golu, co skutkowało remisem 1:1. Kolejne starcie miało miejsce na stadionie Mestalla w Valencii dnia 16 kwietnia 2023 roku. W tym meczu Valencia nie zdołała zdobyć żadnego gola, natomiast Sevilla strzeliła dwie bramki, co przyczyniło się do zwycięstwa gości wynikiem 2:0. Ostatni mecz rozegrano ponownie na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli dnia 11 sierpnia 2023 roku. Tym razem to Valencia okazała się lepsza, zdobywając dwie bramki, podczas gdy Sevilla strzeliła tylko jedną. Ostatecznie Valencia wygrała ten mecz rezultatem 2:1. Podsumowując, w trzech ostatnich meczach między Valencią a Sevillą padły następujące wyniki: remis 1:1, zwycięstwo Sevilli 2:0 oraz zwycięstwo Valencii 2:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Sevilla: 4, Valencia: 3

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Valencią a Sevillą w Valencia nie obfitowała w widowiskowe akcje, co skutkowało bezbramkowym remisem do przerwy.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Valencii z Sevillą, który odbył się w Valencii, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Wynik 0:0 utrzymał się do końca spotkania. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener Sevilli dokonał zmiany w składzie. Gracz Pedrosa wszedł na boisko, zastępując Acunę. W odpowiedzi, w 63 minucie trener Valencii również dokonał zmiany.

Gracz Gonzalez wszedł na boisko, zastępując Canosa. W 72 minucie nastąpiły kolejne zmiany w obu drużynach. W drużynie Sevilli gracz Suso wszedł na boisko, zastępując Sowa. Natomiast w drużynie Valencii gracz Vazquez wszedł na boisko, zastępując Yaremchuka. W 73 minucie trener Valencii dokonał kolejnej zmiany.

Gracz Guerra wszedł na boisko, zastępując Pereza. W 78 minucie zawodnik Bade z drużyny Sevilli otrzymał żółtą kartkę za faul. W 86 minucie nastąpiły kolejne zmiany w obu drużynach. W drużynie Sevilli gracz Veliz wszedł na boisko, zastępując Romero. Natomiast w drużynie Valencii gracz Mari wszedł na boisko, zastępując Guillamona.

W doliczonym czasie gry, w 90+4 minucie, trener Sevilli dokonał dwóch zmian. Gracz Mejbri wszedł na boisko, zastępując Torresa, a gracz Sanchez wszedł na boisko, zastępując Navasa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Valencia 0 - Sevilla 0.