Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Bezbramkowa bitwa: Girona FC - Real Sociedad 0:0

2024-02-03 7:00

W dniu 03-02-2024 o godzinie 21:00 w miejscowości Girona na stadionie Municipalmontilivi odbył się mecz 23. kolejki La Liga pomiędzy Gironą FC a Realem Sociedad. Wynik spotkania to brak goli - Girona FC: 0, Real Sociedad: 0.

Poprzednie mecze Girona FC - Real Sociedad

W trzech ostatnich meczach między Gironą FC a Realem Sociedad padło wiele goli. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Municipalmontilivi w Gironie 2 października 2022 roku, gdzie Girona FC przegrała z Realem Sociedad 3:5. Kolejne starcie miało miejsce na stadionie Reale Arena w San Sebastian 13 maja 2023 roku i zakończyło się remisem 2:2. Ostatni mecz również odbył się na tym samym stadionie, tym razem 12 sierpnia 2023 roku, i zakończył się wynikiem 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Girona FC: 6, Real Sociedad: 8

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Girony FC z Realem Sociedad zakończyła się wynikiem 0:0. W 4 minucie doszło do zmiany w drużynie Realu Sociedad, gdzie Aramburu wszedł na boisko, zastępując Odriozolę. W 21 minucie Turrientes z drużyny Real Sociedad otrzymał żółtą kartkę za tripping. W 24 minucie zawodnik Girony FC o nazwisku Herrera oddał strzał na bramkę, jednak po weryfikacji systemem VAR gol nie został uznany ze względu na spalony. W doliczonym czasie gry, czyli w 45+1 minucie, zarówno Alguacil jak i Mendez z drużyny Real Sociedad otrzymali żółte kartki - pierwszy za faul, a drugi za tripping.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Girona FC a Realem Sociedad nie padły żadne gole, co oznacza, że wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania - Girona FC: 0, Real Sociedad: 0.

W 52 minucie doszło do dwóch zmian w drużynie Realu Sociedad. Gracz Barrenetxea wszedł na boisko, zastępując Beckera, natomiast Merino zastąpił Turrientesa. W 64 minucie żółtą kartkę za faulowanie otrzymał Zubimendi z drużyny Real Sociedad. W 70 minucie trener Girony FC dokonał dwóch zmian w swojej drużynie. Stuani wszedł na boisko, zastępując Portu, a Torre zastąpił Martina.

W 80 minucie kolejne dwie zmiany w drużynie Girony FC - Solis Romero wszedł na boisko, zastępując Garcíę, a Valery zastąpił Tsygankova. W 87 minucie trener Realu Sociedad dokonał dwóch zmian w swojej drużynie - Olasagasti wszedł na boisko, zastępując Mendeza, a Sadiq zastąpił Andre Silvę. W 88 minucie żółtą kartkę otrzymał Herrera z drużyny Girona FC. W 89 minucie zawodnik Girony FC, Michel, otrzymał czerwoną kartkę. Mecz zakończył się wynikiem 0:0, a żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki.

Gole oczekiwane 0.47 0.62

Girona FC jest aktualnie liderem tabeli, zajmując pierwsze miejsce. Drużyna wygrała 17 meczów, zremisowała 4 i przegrała 1, co daje im łącznie 56 punktów. Ich forma jest bardzo dobra i mają wysokie szanse na utrzymanie się na czołowych pozycjach. Real Sociedad natomiast spadł na siódme miejsce w tabeli. Drużyna wygrała 9 meczów, zremisowała 9 i przegrała 4, co daje im łącznie 37 punktów. Ich forma jest trochę gorsza niż Girony FC, ale nadal mają szansę na poprawę swojej pozycji w kolejnych meczach. Obie drużyny zdobyły po jednym punkcie w ostatnim spotkaniu, co nie zmieniło znacząco ich sytuacji w tabeli. Girona FC utrzymuje się na pierwszym miejscu z wynikiem 56 punktów, podczas gdy Real Sociedad zajmuje siódmą pozycję z wynikiem 37 punktów.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po zakończonym meczu pomiędzy Gironą FC a Realem Sociedad, możemy już zaplanować kolejne spotkania obydwóch drużyn. Mecz Realu Madryt z Gironą FC odbędzie się 10 lutego 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie. Natomiast Real Sociedad zmierzy się z Osasuną tego samego dnia o godzinie 16:15 na stadionie Reale Arena w San Sebastian. Będzie to kolejna okazja dla fanów obydwóch klubów, aby wspierać swoje ulubione drużyny i cieszyć się emocjonującymi widowiskami piłkarskimi.