Piłka na boisku

Autor: pixabay.com

Bezbramkowy remis Lens z Freiburgiem w fazie play-off Ligi Europy

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 21:00 w miejscowości Lens na stadionie Bollaert-Delelis odbył się mecz pomiędzy RC Lens a SC Freiburgiem w ramach Ligi Europy. W wyniku tego spotkania obie drużyny nie zdobyły żadnego gola.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu RC Lens z SC Freiburgiem zakończyła się wynikiem 0:0. W 38 minucie zawodnik drużyny RC Lens, Gradit, otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. Cztery minuty później, w 42 minucie, kolejną żółtą kartkę otrzymał Danso z tej samej drużyny za brutalność.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu RC Lens z SC Freiburgiem, który zakończył się wynikiem 0:0, nie padły żadne gole. W 64 minucie trener drużyny RC Lens postanowił dokonać dwóch zmian w składzie. Gracz Abdul Samed wszedł na boisko, zastępując Dioufa, a Jhoanner Chavez zastąpił Aguilara.

W 70 minucie zawodnik RC Lens o nazwisku Haidara oddał strzał na bramkę, jednak po weryfikacji systemem VAR gol został nieuznany ze względu na spalony. W 73 minucie trener drużyny RC Lens dokonał kolejnych dwóch zmian - Fulgini wszedł za Pereirę da Costę, a Said zastąpił Wahiego. W 79 minucie trener drużyny SC Freiburg postanowił dokonać jednej zmiany - Grifo wszedł na boisko, zastępując Rohla. W 81 minucie zawodnik Said otrzymał żółtą kartkę za faul w drużynie RC Lens. W 86 minucie trener drużyny SC Freiburg dokonał dwóch zmian - Gregoritsch wszedł za Holera, a Philipp zastąpił Sallaia.

W ostatnich minutach meczu trener drużyny RC Lens dokonał jeszcze jednej zmiany - Khusanov wszedł na boisko, zastępując Haidarę. W 90 minucie zawodnik Philipp otrzymał żółtą kartkę za brutalność w drużynie SC Freiburg. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Gole oczekiwane 0.42 1.44

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół RC Lens zadebiutował w Lidze Europy w meczu przeciwko SC Freiburg. SC Freiburg rozegrał łącznie 6 meczów w Lidze Europy, z czego wygrał 4, zremisował 0 i przegrał 2. Zdobyli oni ogółem 17 goli, z czego 11 strzelili na własnym boisku. Najwyższy wynik jaki osiągnęli na swoim boisku to 5-0. Na wyjazdach zdobyli natomiast 6 goli, a najwyższy wynik na wyjazdach to 1-3. Średnia ilość goli zdobywanych przez SC Freiburg na mecz wynosi 2.8.

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Europy - Mecz rewanżowy:

Mecz pomiędzy SC Freiburgiem a RC Lens odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godzinie 18:45. Miejsce, w którym zostanie rozegrany ten mecz, to stadion Europa-Park w Fryburgu.