Bezbramkowy remis w meczu Cadiz - Athletic Bilbao

2024-01-28 7:00

W dniu 28 stycznia 2024 roku o godzinie 16:15 w miejscowości Cádiz na stadionie Nuevo Mirandilla odbył się mecz La Liga pomiędzy Cadizem a Athleticiem Bilbao. Zarówno Cadiz jak i Athletic Bilbao nie zdobyli żadnej bramki.

Poprzednie mecze Cadiz - Athletic Bilbao

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Cadizem a Athleticiem Bilbao padło łącznie 16 goli. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Nuevo Mirandilla w miejscowości Cádiz, zakończył się wynikiem 0:4 na korzyść Athletic Bilbao. Drugi mecz odbył się na stadionie San Mamés Barria w miejscowości Bilbao, gdzie Athletic Bilbao pokonało Cadiz 4:1. Ostatni mecz również odbył się na tym samym stadionie i zakończył się wynikiem 3:0 dla Athleticiu Bilbao. Stosunek bramek w rozegranych meczach Athletic Bilbao: 11, Cadiz: 1

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Cadiz z Athletic Bilbao, który odbył się w Cádiz, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki, podobnie jak drużyna Athletic Bilbao. W 22 minucie Vesga z drużyny Athletic Bilbao otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. Natomiast w 45 minucie Lekue również z drużyny Athletic Bilbao został ukarany żółtą kartką za trzymanie przeciwnika.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Cadiz z Athleticiem Bilbao, który odbył się w Cádiz, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. W 47 minucie Alcaraz z Cadizu otrzymał żółtą kartkę za tripping. W 51 minucie trener Athletica Bilbao dokonał trzech zmian: Berchiche wszedł na boisko, zastępując Lekue, Jauregizar zastąpił Gomeza, a Sancet Vesgę.

W 63 minucie Williams wszedł na boisko za Aresa w drużynie Athletica Bilbao. W 70 minucie Guruzeta zastąpił Villalibre. W odpowiedzi trener Cadizu dokonał zmiany w 73 minucie - Guardiola wszedł za Sobrino. Fali otrzymał żółtą kartkę za roughing w tej samej minucie. Alejo również został ukarany żółtą kartką za tripping w 78 minucie dla Cadizu.

Ocampo wszedł na boisko za Navarro w 80 minucie dla Cadizu, a Fernandez zastąpił Ramosa w 85 minucie dla tej samej drużyny. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Escalante otrzymał żółtą kartkę za tripping dla Cadizu. Cały mecz zakończył się wynikiem: Cadiz: 0, Athletic Bilbao: 0.

Gole oczekiwane 0.34 0.21

Drużyna Athletic Bilbao przed meczem zajmowała 5. miejsce w tabeli, co wskazuje na ich dobrą formę i wysoką pozycję w lidze. Do tej pory wygrali 12 meczy, zremisowali 5 razy i przegrali 4 mecze, co daje im sumę punktów wynoszącą 41. W meczu z Cadiz zdobyli dodatkowy punkt, co pozwoliło im utrzymać się na dobrej pozycji w tabeli, a ich suma punktów wzrosła do 42. Natomiast drużyna Cadiz przed meczem zajmowała niskie, 18. miejsce w tabeli. Ich wyniki do tej pory były słabe - wygrali tylko 2 mecze, zremisowali 9 razy i przegrali aż 10 spotkań.

Suma ich punktów wynosiła jedynie 15. W meczu z Athletic Bilbao zdobyli jednak jeden punkt, co minimalnie poprawiło ich sytuację. Aktualnie mają na koncie 16 punktów. Podsumowując, drużyna Athletic Bilbao prezentuje się znacznie lepiej od Cadizu zarówno pod względem pozycji w tabeli jak i wyników dotychczasowych spotkań. Mają większą liczbę zwycięstw i mniejszą liczbę porażek oraz znacznie więcej zdobytych punktów niż Cadiz.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Cadizem a Athleticiem Bilbao, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Villarrealu z Cadizem odbędzie się 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie La Cerámica w Villarreal. Natomiast mecz Athletica Bilbao z Mallorką zostanie rozegrany 2 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie San Mamés Barria w Bilbao.