Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Decydujące bramki Getafe w zwycięskim meczu z Granadą CF

2024-01-29 7:00

W 22. kolejce La Liga, Getafe zmierzyło się z Granadą CF na stadionie Coliseum w miejscowości Getafe. Mecz odbył się 29-01-2024 o godzinie 21:00. Wynik tego spotkania to Getafe 2, Granada CF 0.

Poprzednie mecze Getafe - Granada CF

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Getafe a Granadą CF zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w Getafe 20 stycznia 2022 roku, gdzie Getafe wygrało 4:2 z Granadą CF. Drugi mecz miał miejsce na stadionie Ciudadpuertollano w Puertollano 2 sierpnia 2023 roku, gdzie Granada CF zwyciężyła 2:1 nad Getafe. Ostatnie spotkanie rozegrane zostało na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie 11 listopada 2023 roku i zakończyło się remisem 1:1 między obiema drużynami. Stosunek bramek w rozegranych meczach Getafe: 6, Granada CF: 5

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Getafe a Granadą CF zakończyła się wynikiem 2:0 na korzyść Getafe. W 13 minucie zawodnik Rico z drużyny Getafe otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. W 21 minucie piłkarz o nazwisku Greenwood strzelił gola dla zespołu Getafe, dając swojej drużynie prowadzenie. W 36 minucie gracz Mayoral podwyższył wynik, strzelając drugiego gola dla Getafe.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Getafe a Granadą CF, który odbył się w Getafe, wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania - Getafe: 2, Granada CF: 0. W 59 minucie zawodnik o nazwisku Uzuni z drużyny Granady CF nie trafił rzutu karnego.

W tej samej minucie doszło do zmiany w drużynie Granady CF - gracz Melendo wszedł na boisko, zastępując Gumbau. W 63 minucie nastąpiła zmiana w drużynie Getafe - gracz Unal wszedł na boisko, zastępując Matę. Kolejna zmiana miała miejsce w 71 minucie, tym razem w drużynie Getafe - gracz Alena wszedł na boisko, zastępując Mayorala. W tej samej minucie kolejna zmiana w drużynie Getafe - Angileri wszedł na boisko, zastępując Jordiego. W 81 minucie doszło do kolejnej zmiany w drużynie Getafe - Alvarez wszedł na boisko, zastępując Santiago.

W 87 minucie zawodnik Bruno Mendez z drużyny Granada CF otrzymała żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. W 89 minucie nastąpiła zmiana w drużynie Granady CF - gracz Maouassa wszedł na boisko, zastępując Nevę. W tej samej minucie kolejna zmiana w drużynie Granady CF - Puertas wszedł na boisko, zastępując Uzuni. W 90+1 minucie zawodnik Greenwood z drużyny Getafe otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Również w 90+1 minucie żółtą kartkę otrzymał zawodnik Medina z drużyny Granada CF.

Podsumowując, druga połowa meczu Getafe z Granadą CF nie przyniosła zmiany wyniku, który utrzymał się na poziomie 2:0 dla Getafe.