Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dominacja PSG nad Real Sociedad - wygrana 2:0

2024-02-14 7:00

W dniu 14-02-2024 o godzinie 21:00 na stadionie Parc Des Princes w Paryżu odbył się mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Paris Saint Germain a Realem Sociedad. W tym spotkaniu Paris Saint Germain zdobyło 2 gole, podczas gdy Real Sociedad nie strzeliło żadnego gola.

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Paris Saint Germain z Realem Sociedad, który odbył się w Paryżu, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Wynik na koniec pierwszej połowy wynosił Paris Saint Germain: 0, Real Sociedad: 0. W 36 minucie zawodnik drużyny Real Sociedad, Le Normand, otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Paris Saint Germain z Realem Sociedad, który odbył się w Paryżu, gospodarze zdołali zdobyć dwie bramki, podczas gdy goście nie zdołali odpowiedzieć. W 58 minucie Mbappe strzelił gola dla Paris Saint Germain, otwierając wynik spotkania. W 71 minucie Barcola podwyższył prowadzenie dla drużyny gospodarzy.

W 66 minucie doszło do zmiany w składzie Realu Sociedad - Zakharyan wszedł na boisko, zastępując Barrenetxeę. W 72 minucie Asensio i Hernandez weszli na boisko, zastępując odpowiednio Barcolę i Pereirę w drużynie Paris Saint Germain. W 78 minucie Pacheco, Sadiq i Turrientes weszli na boisko, zastępując Le Normanda, Andre Silvę i Mendez w drużynie Real Sociedad. W 83 minucie Kolo Muani wszedł na boisko, zastępując Dembele w Paris Saint Germain. W ostatnich minutach meczu Aramburu wszedł na boisko za Galana w drużynie Real Sociedad, a Traore otrzymał żółtą kartkę w doliczonym czasie gry (90+2).

Ostateczny wynik to: Paris Saint Germain: 2, Real Sociedad: 0.

Gole oczekiwane 1.32 0.57

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Paris Saint Germain rozegrał 6 meczów w ramach Ligi Mistrzów UEFA. Wygrał 2 z nich, zremisował 2, a przegrał 2. Łącznie zdobyli 9 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i zdobyli tam 6 goli, przy najwyższym wyniku 3-0. Na wyjazdach rozegrali również 3 mecze i zdobyli na nich 3 gole. Średnia ilość zdobywanych przez Paris Saint Germain goli na mecz wynosi 1.5. Zespół Real Sociedad rozegrał również 6 meczów w ramach Ligi Mistrzów UEFA.

Wygrał 3 z nich, zremisował 3, a nie przegrał żadnego. Łącznie zdobyli oni 7 goli. Na swoim boisku rozegrali również 3 mecze i zdobyli tam 4 gole, przy najwyższym wyniku 3-1. Na wyjazdach rozegrali również trzy mecze i zdobyli na nich trzy gole, przy najwyższym wyniku towarzyszącym im na wyjeździe to było zwycięstwo o wyniku 0-2. Średnia ilość zdobywanych przez Real Sociedad goli na mecz wynosiła natomiast równo:1.2

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Mistrzów UEFA - Mecz rewanżowy:

Mecz Realu Sociedad z Paris Saint Germain odbędzie się 5 marca 2024 roku o godzinie 21:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Reale Arena w San Sebastian.