piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz

Dramatyczny remis Union St. Gilloise z Eintrachtem Frankfurt

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 18:45 na stadionie Lotto Park w Brussels odbył się mecz pomiędzy Unionem St. Gilloise a Eintrachtem Frankfurt w ramach Ligi Konferencji Europy. Wynik tego spotkania to remis 2:2.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Unionu St. Gilloise z Eintrachtem Frankfurt zakończyła się wynikiem 1:2. W 3 minucie Chaibi strzelił gola dla Eintracht Frankfurt, a już w 10 minucie Kalajdzic podwyższył prowadzenie dla tej samej drużyny. W 26 minucie Burgess otrzymał żółtą kartkę za brutalność, reprezentując Union St. Gilloise.

Jednak w 31 minucie Rasmussen zdobył gola dla Unionu St. Gilloise, zmniejszając stratę swojej drużyny do jednego punktu. W 35 minucie Vanhoutte został ukarany żółtą kartką za faulowanie przeciwnika z Eintracht Frankfurt.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Unionu St. Gilloise z Eintrachtem Frankfurt, który odbył się w mieście Brussels, doszło do wielu zmian personalnych w obu drużynach. Już w 46 minucie zawodnik Eintracht Frankfurt, Knauff, wszedł na boisko zastępując Tuta.

W 65 minucie kolejne zmiany w drużynie gości - Ekitike zastąpił Kalajdzica, a Rode wszedł za Gotze. W 68 minucie to Union St. Gilloise zdobył gola dzięki strzałowi Nilssona. Jednak w 78 minucie zawodnik gospodarzy, Vanhoutte, otrzymał czerwoną kartkę za rękę przy piłce. W odpowiedzi na to Eintracht Frankfurt dokonał kolejnej zmiany - Dina Ebimbe wszedł na boisko zastępując Marmousha w 79 minucie.

W 80 minucie trener Unionu St. Gilloise postanowił dokonać zmiany personalnej - Eckert Ayensa wszedł na boisko zastępując Nilssona. W dalszej części meczu arbiter ukarał żółtymi kartkami Buta i Chaibiego z Eintracht Frankfurt za faule w 82. i 85 minucie odpowiednio. W końcowych minutach spotkania trener Unionu St. Gilloise dokonał dwóch zmian - Sykes wszedł na boisko zastępując Amoura, a Teklab zastąpił Mac Allistera w 87 minucie.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Eintracht Frankfurt dokonał ostatniej zmiany - Max wszedł na boisko zastępując Nkounkou. Ostateczny wynik meczu to Union St. Gilloise: 2, Eintracht Frankfurt: 2.

Gole oczekiwane 1.75 1.68

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Union St. Gilloise zadebiutował w Lidze Konferencji Europy, a ich pierwszym rozegranym meczem był pojedynek z drużyną Eintracht Frankfurt. Eintracht Frankfurt rozegrał łącznie 8 meczów w Lidze Konferencji Europy, z czego wygrał 4, zremisował 1 i przegrał 3. W sumie zdobyli oni 14 goli, przy czym na swoim boisku strzelili ich 11. Najwyższy wynik jakiego udało im się osiągnąć na własnym stadionie to zwycięstwo 6-0. Na wyjazdach rozegrali również 4 mecze i zdobyli na nich tylko 3 gole. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to zwycięstwo 0-1. Średnio drużyna Eintracht Frankfurt zdobywała 1,8 gola na mecz.

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Konferencji Europy - Mecz rewanżowy:

Mecz pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Unionem St. Gilloise odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godzinie 21:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Deutsche Bank Park w mieście Frankfurt nad Menem.