Stadion piłkarski

Autor: pixabay.com Stadion piłkarski

Jednobramkowe zwycięstwo Maccabi Haifa nad Gent

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 na stadionie Bozsik Aréna w Budapeszcie odbył się mecz pomiędzy Maccabi Haifa a Gentem w ramach Ligi Konferencji Europy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 21:00. Wynik tego meczu to Maccabi Haifa 1, Gent 0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Maccabi Haifa i Gentem w Budapeszcie zakończyła się bez większych niespodzianek, ponieważ żadna z drużyn nie była w stanie strzelić gola, utrzymując wynik 0:0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Maccabi Haifa z Gentem, który odbył się w Budapeszcie, gospodarze zdołali zdobyć jedynego gola, zmieniając tym samym wynik spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener drużyny Genta dokonał zmiany. Gracz Depoitre wszedł na boisko, zastępując Sonko. W 57 minucie żółtą kartkę otrzymał Kandil z Maccabi Haifa za faul.

W 64 minucie trener Maccabi Haifa dokonał trzech zmian w swojej drużynie. Gracz Refaelov wszedł na boisko, zastępując Kindę, Saief zastąpił Lesovoya, a Sundgren Mohameda. W 65 minucie to właśnie zawodnik o nazwisku Pierrot strzelił gola dla Maccabi Haifa, ustalając wynik na 1:0 dla swojej drużyny. W 69 minucie trener Genta dokonał kolejnej zmiany. Hong Hyun-Seok wszedł na boisko, zastępując Gerkensa.

W 74 minucie trener Maccabi Haifa dokonał kolejnej zmiany w swoim składzie. Simic wszedł na boisko, a Kandil opuścił plac gry. W 76 minucie żółtą kartkę otrzymał Feingold z Maccabi Haifa za faul. W 81 minucie trener Genta dokonał ostatniej zmiany. Fadiga wszedł na boisko, zastępując Samoise.

W 84 minucie trener Maccabi Haifa dokonał ostatniej zmiany w swojej drużynie. Naor wszedł na boisko, a Show opuścił plac gry. W doliczonym czasie gry, w 90+3 minucie, żółtą kartkę otrzymał De Sart z drużyny Gent za faul. Cały mecz zakończył się wynikiem: Maccabi Haifa: 1, Gent: 0.

Gole oczekiwane 0.51 1.70

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Maccabi Haifa zadebiutował w Lidze Konferencji Europy w meczu przeciwko drużynie Gent. Drużyna Gent rozegrała dotychczas 12 meczów w tej lidze, wygrywając 9 z nich, remisując 1 i przegrywając 2. Łącznie zdobyli oni 36 goli. Na własnym boisku rozegrali 6 meczów, strzelając 23 gole. Najwyższy wynik, jaki osiągnęli na swoim stadionie to zwycięstwo 5-0. Na wyjazdach rozegrali również 6 meczów i zdobyli na nich 13 goli. Najwyższy wynik, jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to zwycięstwo 2-5. Średnia ilość goli zdobywanych przez drużynę Gent w meczu wynosi 3.0.

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Konferencji Europy - Mecz rewanżowy:

Mecz pomiędzy drużynami Genta i Maccabi Haifa odbędzie się 21 lutego 2024 roku o godzinie 18:00. Miejsce, w którym zostanie rozegrany ten mecz, to stadion Kaa Arena w Gandawie.