Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Joselu dwukrotnie trafia do bramki, Real Madryt wygrywa 2:0 z Getafe

2024-02-01 7:00

W 20. kolejce La Liga, Getafe zmierzyło się z Realem Madryt na stadionie Coliseum w miejscowości Getafe. Mecz odbył się 01-02-2024 o godzinie 21:00. W tym spotkaniu Getafe nie zdobyło żadnej bramki, natomiast Real Madryt strzelił 2 gole.

Poprzednie mecze Getafe - Real Madryt

W ostatnich trzech meczach między Getafe a Realem Madryt padły niewiele bramek. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w Getafe, gdzie Real Madryt wygrał 1:0. Drugi mecz miał miejsce na Santiago Bernabéu w Madrycie, a Real Madryt ponownie zwyciężył 1:0. Ostatni mecz również odbył się na Santiago Bernabéu i zakończył się wynikiem 2:1 dla Realu Madryt. W sumie w tych trzech meczach padło tylko cztery gole, z czego trzy były dla Realu Madryt, a jeden dla Getafe. Stosunek bramek w rozegranych meczach Getafe: 1, Real Madryt: 4

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Getafe a Realem Madryt, który odbył się w Getafe, to gospodarze mieli trudności ze zdobywaniem bramek. W 14 minucie to gracz o nazwisku Joselu strzelił gola dla Realu Madryt, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Getafe nie poddało się i próbowało odrobić straty. W 26 minucie Djene z drużyny Getafe otrzymał żółtą kartkę za brutalność w grze. Kilka minut później, w 30 minucie, również Mendy z Reala Madryt został ukarany żółtą kartką za brutalność w grze.

Po pierwszej połowie wynik brzmiał: Getafe 0 - Real Madryt 1.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Getafe a Realem Madryt, który odbył się w Getafe, doszło do kilku istotnych zmian personalnych w obu drużynach. W 46 minucie zawodnik Realu Madryt, Camavinga, wszedł na boisko zastępując Rudigera. Natomiast w 47 minucie Getafe dokonało dwóch zmian - Latasa wszedł za Duarte, a Rico zastąpił Djene. W kolejnej minucie Benito wszedł na boisko zastępując Carmonę. W 56 minucie to zawodnik Realu Madryt, Joselu, strzelił gola dla swojej drużyny, podwyższając wynik na 2:0 dla gości.

W 76 minucie trener Realu Madryt postanowił dokonać kolejnej zmiany - Rodrygo wszedł na boisko zastępując Viniciusa Juniora. W końcowej fazie meczu trener Getafe również dokonał trzech zmian - Mata wszedł za Mayorala, Santiago zastąpił Maksimovica, a Carvajal wszedł na boisko zamiast Bellinghama. Z kolei Diaz wszedł na boisko zastępując Joselu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Getafe: 0, Real Madryt: 2. Podsumowując drugą połowę spotkania, można stwierdzić, że Real Madryt utrzymał swoją przewagę zdobywając kolejnego gola i skutecznie kontrolując przebieg meczu.

Natomiast Getafe nie zdołało odrobić straty i nie zdołało pokonać bramkarza rywali.