piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Kanonada bramek w meczu Molde - Legia Warszawa, 3:2

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 18:45 odbył się mecz pomiędzy Molde a Legią Warszawa w ramach Liga Konferencji Europy. Spotkanie miało miejsce na stadionie Aker w miejscowości Molde. Wynik tego meczu to Molde 3, Legia Warszawa 2.

Poprzednie mecze Molde - Legia Warszawa

W ostatnim czasie odbyły się dwa mecze między drużynami Molde i Legią Warszawa. Pierwszy mecz miał miejsce 31 lipca 2013 roku na stadionie Aker w Molde. Zakończył się on remisem 1:1, gdzie obie drużyny zdobyły po jednym golu. Drugi mecz odbył się 7 sierpnia 2013 roku na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. Ten mecz również zakończył się remisem, tym razem bezbramkowym (0:0). Stosunek bramek w rozegranych meczach Legia Warszawa: 1, Molde: 1

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Molde a Legią Warszawa, który odbył się w Molde, zespół gospodarzy dominował. W 12 minucie Gulbrandsen strzelił pierwszego gola dla Molde, podnosząc wynik na 1:0. Siedem minut później ten sam zawodnik powtórzył swoje osiągnięcie i zdobył drugiego gola dla swojej drużyny. W 24 minucie Kaasa dołączył do kolegi i strzelił trzeciego gola dla Molde, ustalając wynik na 3:0 na koniec pierwszej połowy.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Molde a Legią Warszawa, który odbył się w Molde, doszło do kilku istotnych wydarzeń. Już na początku, w 46 minucie, trener Legii Warszawa dokonał czterech zmian w składzie swojej drużyny.

Gracze Augustyniak, Burch, Kapustka i Morishita weszli na boisko zastępując odpowiednio Zyba, Kapuadi, Pekhart i Kuna. W 58 minucie zawodnik Eriksen z drużyny Molde otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. Kilka minut później, w 64 minucie Josue strzelił gola dla Legii Warszawa, zmniejszając przewagę Molde. W 66 minucie trener Legii Warszawa dokonał kolejnej zmiany - Kramer wszedł na boisko zastępując Rosolka. Niestety dla drużyny gości, w 70 minucie zawodnik Hagelskjaer z drużyny Molde otrzymał żółtą kartkę za faul.

Jednak to Legia Warszawa nie poddała się i w 71 minucie Augustyniak strzelił gola dla swojej drużyny, doprowadzając do remisu. W odpowiedzi trener Molde dokonał dwóch zmian - Berisha i Hestad weszli na boisko zastępując Eikrema i Kaasę. W 82 minucie Hestad otrzymał żółtą kartkę za faul. W 83 minucie trener Molde dokonał kolejnej zmiany - Kitolano wszedł na boisko zastępując Daehliego. Niestety, w 85 minucie zawodnik Elitim z drużyny Legii Warszawa otrzymał żółtą kartkę za faul.

W ostatnich minutach meczu trener Molde dokonał jeszcze jednej zmiany - Odegard wszedł na boisko zastępując Gulbrandsena. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Odegard otrzymał żółtą kartkę za faul. Na koniec meczu arbiter pokazał jeszcze trzy żółte kartki - dla Josue z Legii Warszawa oraz dla Linnesa i Hagelskjaera z drużyny Molde. Podsumowując, druga połowa meczu była pełna emocji i zmian personalnych w obu drużynach. Mimo że Legia Warszawa zdobyła dwie bramki, nie udało im się odrobić straty z pierwszej połowy i cały mecz zakończył się wynikiem: Molde: 3, Legia Warszawa: 2.