piłka nozna

Autor: pixabay.com Radość po wygranym meczu

Mecz na wysokim napięciu: Cracovia Kraków - Radomiak Radom 6:0, samobójcza bramka i burza emocji

2024-02-10 7:00

W 20. kolejce Ekstraklasy odbył się mecz pomiędzy Cracovią Kraków a Radomiakiem Radom. Spotkanie miało miejsce na stadionie Cracovii Im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie dnia 10-02-2024 o godzinie 15:00. W trakcie tego meczu Cracovia Kraków zdobyła 6 goli, natomiast Radomiak Radom nie zdobył żadnego gola.

Poprzednie mecze Cracovia Kraków - Radomiak Radom

W ostatnich trzech meczach między Cracovią Kraków a Radomiakiem Radom padło łącznie pięć goli. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Lekkoatletyczno-Piłkarskim Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu, które zakończyło się wynikiem 0:2 na korzyść Cracovii Kraków. Następnie drużyny zmierzyły się na stadionie Cracovii Im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie, gdzie gospodarze wygrali 3:0. Ostatni mecz odbył się na stadionie Im. Braci Czachorów w Radomiu, a Cracovia Kraków zwyciężyła 1:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Cracovia Kraków: 6, Radomiak Radom: 0

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Cracovii Kraków z Radomiakiem Radom zakończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Już w 2 minucie zawodnik Roch z drużyny Radomiak Radom otrzymał czerwoną kartkę. W 8 minucie Jaroszyński strzelił gola dla Cracovii Kraków, a w 18 minucie Kallman podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu. W 20 minucie Semedo z drużyny Radomiaka Radom oddał strzał na bramkę, jednak po weryfikacji systemem VAR gol nie został uznany ze względu na spalony. W 32 minucie Abramowicz niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki, co przyczyniło się do kolejnego gola dla Cracovii Kraków.

W 34 minucie Ghita z Cracovii Kraków otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Cracovia Kraków zmierzyła się z Radomiakiem Radom. Po pierwszej połowie, w której Cracovia zdobył 3 gole, a Radomiak nie strzelił żadnego, końcowy wynik meczu to 6:0 dla Cracovii Kraków. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener Cracovii Kraków dokonał zmiany w składzie. Gracz Bitri wszedł na boisko zastępując Ghitę. Również w drużynie Radomiaka Radom doszło do zmiany - Okoniewski wszedł na boisko zastępując Vagnera.

W 57 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Donisa z drużyny Radomiak Radom. Kilka minut później, w 62 minucie, Makuch strzelił gola dla Cracovii Kraków. W odpowiedzi na to, trener Cracovii dokonał dwóch kolejnych zmian - Atanasov i Oshima weszli na boisko zastępując Sokolowskiego i Knapa. W 65 minucie Atanasov zdobył kolejnego gola dla Cracovii Kraków. W międzyczasie trener Radomiaka wprowadził trzech nowych zawodników - Kaputa, Machado i Vuskovica zastępując Donisa, Luizao i Cestora.

W 70 minucie trener Cracovii Kraków dokonał kolejnej zmiany - Bochnak wszedł na boisko zastępując Kakabadze. W 80 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Skovgaarda z drużyny Cracovii Kraków. W 81 minucie trener Radomiaka wprowadził Leandro na boisko, zastępując Semedo. W 82 minucie gracz None strzelił gola dla Cracovii Kraków, jednak po weryfikacji systemem VAR gol został anulowany ze względu na spalonego. W 84 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Atanasova z drużyny Cracovia Kraków.

W odpowiedzi na to, trener Cracovii dokonał ostatniej zmiany - Bzdyl wszedł na boisko zastępując Kallmana. W 86 minucie zawodnik Kaput otrzymał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska. W 87 minucie drużyna Radomiak Radom został ukarany żółtą kartką. W doliczonym czasie gry, w 90+1 minucie, Jaroszyński strzelił ostatniego gola dla Cracovii Kraków. Podsumowując, mecz pomiędzy Cracovią Kraków a Radomiakiem Radom zakończył się wynikiem 6:0 dla Cracovii Kraków.