Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Minimalistyczne zwycięstwo Realu Betis nad Mallorcą 1:0

2024-01-27 7:00

W dniu 27 stycznia 2024 roku odbył się mecz pomiędzy Mallorką a Realem Betis w ramach 22 kolejki La Liga. Spotkanie miało miejsce na stadionie Mallorca Son Moix w Palma de Mallorca o godzinie 21:00. Wynik tego meczu to Mallorca 0, Real Betis 1.

Poprzednie mecze Mallorca - Real Betis

W ostatnich trzech meczach pomiędzy Mallorką a Realem Betis padło łącznie 5 goli. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Visit Mallorca w Palma de Mallorca, zakończył się wynikiem 1:2 na korzyść Realu Betis. Drugi mecz odbył się na stadionie Benito Villamarín w Sewilli, gdzie Real Betis wygrał 1:0. Ostatni mecz również rozegrano na tym samym stadionie, a Real Betis ponownie zwyciężył, tym razem 2:0 przeciwko Mallorce. Stosunek bramek w rozegranych meczach Mallorca: 1, Real Betis: 5

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Mallorki z Realem Betis zakończyła się wynikiem 0:1. W 36 minucie doszło do zmiany w drużynie Mallorki - zawodnik Mascarell wszedł na boisko, zastępując Samu Costę. Natomiast w 45+1 minucie piłkarz o nazwisku Altimira strzelił bramkę dla drużyny Realu Betis.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Mallorka zmierzyła się z Realem Betis. Wynik z pierwszej połowy, gdzie Mallorka miała 0 goli, a Real Betis 1, utrzymał się do końca spotkania. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie doszło do dwóch zmian w drużynie Realu Betis.

Gracz Rodri wszedł na boisko, zastępując Diaoa, a Visus zastąpił Pezzellę. W 58 minucie Mallorka również dokonała dwóch zmian - Muriqi wszedł za Larina, a Rodriguez zastąpił Valjenta. W 66 minucie Real Betis dokonał kolejnej zmiany - Willian Jose wszedł na boisko, zastępując Fekira. W 75 minucie zawodnik Mallorki, Lato, otrzymał żółtą kartkę za holding. W 79 minucie Mallorka dokonała dwóch kolejnych zmian - Costa wszedł za Lato, a Llabres zastąpił Morlanesa.

Z kolei Silva z drużyny Real Betis otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry. W 84 minucie Real Betis dokonało ostatniej zmiany - Cruz wszedł na boisko, zastępując Luiza Henrique. W doliczonym czasie gry (90+5 minuta) zawodnik Mallorki, Costa, otrzymał żółtą kartkę za holding. Cały mecz zakończył się wynikiem: Mallorca 0, Real Betis 1.

Gole oczekiwane 1.42 0.38

Przed meczem drużyna Real Betis zajmowała 9. miejsce w tabeli, a drużyna Mallorca zajmowała 15. miejsce. Real Betis do tej pory wygrał 7 meczy, zremisował 10 meczy i przegrał 4 mecze, co dało im sumę punktów równą 31. Natomiast Mallorca wygrała 3 mecze, zremisowała 11 meczy i przegrała 7 meczy, co dało im sumę punktów równą 20. W tym konkretnym meczu wygrał Real Betis i zdobył dodatkowe 3 punkty. Po dodaniu tych punktów aktualna suma punktów dla Mallorki wynosi nadal 20, a dla Realu Betis wynosi teraz 34.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Mallorką a Realem Betis, przyszłe spotkania obydwóch drużyn zostały ustalone. Mecz pomiędzy Athleticem Bilbao a Mallorką odbędzie się 2 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie San Mamés Barria w Bilbao. Natomiast Real Betis zmierzy się z Getafe 4 lutego 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Benito Villamarín w Sewilli.