piłka nozna

Autor: pixabay.com Radość po wygranym meczu

Remis AS Roma z Feyenoordem w fazie play-off Ligi Europy

2024-02-22 7:00

W dniu 22-02-2024 o godzinie 21:00 w Rzymie na stadionie Olimpico odbył się mecz pomiędzy AS Romą a Feyenoordem w ramach Liga Europy Knockout Round Play-offs. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Poprzednie mecze AS Roma - Feyenoord

W ostatnich trzech meczach między AS Romą a Feyenoordem zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie odbyło się na stadionie Feijenoord w Rotterdamie 13 kwietnia 2023 roku, gdzie Feyenoord zwyciężył 1:0. Następnie, drugi mecz miał miejsce na stadionie Olimpico w Rzymie 20 kwietnia 2023 roku, gdzie AS Roma triumfowała 4:1. Ostatni mecz odbył się ponownie na stadionie Feijenoord w Rotterdamie 15 lutego 2024 roku i zakończył się remisem 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach AS Roma: 5, Feyenoord: 3

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu AS Romy z Feyenoord zakończyła się wynikiem 1:1. W piątej minucie meczu gracz o nazwisku Gimenez strzelił gola dla drużyny Feyenoord, dając jej prowadzenie. Jednak w piętnastej minucie Pellegrini odpowiedział strzałem na bramkę, zdobywając gola dla AS Romy i wyrównując wynik. W siedemnastej minucie Spinazzola z drużyny AS Roma otrzymała żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. Następnie, w dwudziestej szóstej minucie Paredes również został ukarany żółtą kartką za brutalność.

W kolejnej minucie Geertruida z drużyny Feyenoord również otrzymał żółtą kartkę za brutalność.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu AS Romy z Feyenoord, który odbył się w Rzymie, obie drużyny utrzymały wynik 1:1, który został ustalony już w pierwszej połowie. W 59 minucie doszło do dwóch zmian w drużynie Feyenoord - Ivanusec wszedł na boisko zastępując Paixao, a Zerrouki zastąpił Stengsa. W 66 minucie Hancko otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. W odpowiedzi na to, w 67 minucie Celik wszedł na boisko zastępując Karsdorpa w drużynie AS Romy. Następnie, w 71 minucie Aouar wszedł na boisko zastępując Pellegriniego, a Minteh zastąpił Nieuwkoopa w drużynie Feyenoord.

W 78 minucie Ueda wszedł na boisko zastępując Gimeneza w drużynie Feyenoord. W 85 minucie Ndicka wszedł na boisko zastępując Llorente w drużynie AS Romy. W doliczonym czasie gry doszło do kilku ważnych wydarzeń - Timber otrzymał żółtą kartkę za przewrócenia przeciwnika w 90 minucie, a Ndicka otrzymał żółtą kartkę za brutalność w 103 minucie. W 120+1 minucie Paredes strzelił gola dla AS Romy, a Ueda odpowiedział strzałem na bramkę dla Feyenoord. W 120+2 minucie Hancko nie trafił rzutu karnego dla Feyenoord, a Lukaku również nie wykorzystał rzutu karnego dla AS Romy w 120+2 minucie.

W 120+3 minucie Cristante strzelił gola dla AS Romy, a Jahanbakhsh nie trafił rzutu karnego dla Feyenoord w 120+3 minucie. W ostatniej minucie meczu Zalewski strzelił gola dla AS Romy, a Hartman odpowiedział bramką dla Feyenoord w 120+4 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: AS Roma: 1, Feyenoord: 1, po emocjonującej drugiej połowie pełnej zmian personalnych i ważnych akcji bramkowych obu drużyn.

Gole oczekiwane 1.49 0.71

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

AS Roma w ramach Ligi Europy rozegrała 7 meczów, z czego 4 wygrała, zremisowała 2 i przegrała 1. Łącznie zdobyli 13 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i zdobyli tam 9 goli, a najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć to 4-0. Na wyjazdach rozegrali 4 mecze i zdobyli na nich 4 gole, a najwyższy wynik to 1-2. Średnia ilość zdobywanych przez AS Roma goli na mecz wynosi 1.9. Zespół Feyenoord w ramach Ligi Europy rozegrał tylko jeden mecz, który zakończył się remisem. Nie wygrał żadnego meczu i nie przegrał żadnego.

Zdobyli tylko jeden gol w tym jednym meczu, który rozegrali na swoim boisku. Na wyjazdach nie rozegrali żadnego meczu i nie zdobyli żadnego gola. Średnia ilość zdobywanych przez Feyenoord goli na mecz wynosi 1.0.

Podsumowując, drużyna AS Roma zdobyła 4 punkty w dwumeczu, składające się z 1 zwycięstwa i 1 remisu. Strzelili 2 gole i stracili również 2 gole. Zespół Feyenoord zdobył tylko 1 punkt, mając 1 remis i 1 przegraną. Strzelili również 2 gole i stracili tyle samo.

Zespół AS Roma przeszedł do kolejnej rundy.