Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Remis bez bramek: Kiedy obrona króluje na boisku!

2024-01-27 7:00

W dniu 27 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Reale Arena w San Sebastian odbył się mecz między Realem Sociedad a Rayo Vallecano w ramach 22. kolejki La Liga. W tym spotkaniu obie drużyny nie zdobyły żadnej bramki, co oznaczało wynik 0:0.

Poprzednie mecze Real Sociedad - Rayo Vallecano

W ostatnich trzech meczach między Realem Sociedad a Rayo Vallecano zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Vallecas w miejscowości Madryt 21 stycznia 2023 roku, zakończyło się zwycięstwem Realu Sociedad 2:0. Drugi mecz miał miejsce na stadionie Reale Arena w San Sebastian 22 kwietnia 2023 roku i również zakończył się zwycięstwem Realu Sociedad, tym razem wynikiem 2:1. Ostatnie spotkanie odbyło się ponownie na stadionie Vallecas w Madrycie 29 października 2023 roku i zakończyło się remisem 2:2. Stosunek bramek w rozegranych meczach Rayo Vallecano: 3, Real Sociedad: 6

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Realu Sociedad z Rayo Vallecano zakończyła się bezbramkowym remisem. W 7 minucie zawodnik drużyny Rayo Vallecano, Trejo, otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W 19 minucie kolejną żółtą kartkę otrzymał Balliu z tej samej drużyny za faul. Francisco z Rayo Vallecano również został ukarany żółtą kartką w 22 minucie. W 29 minucie doszło do zmiany w składzie Realu Sociedad - Mendez wszedł na boisko, zastępując Zakharyana.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Real Sociedad z Rayo Vallecano, który odbył się w San Sebastian, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola, utrzymując wynik bezbramkowy aż do końca spotkania.

W 55 minucie doszło do zmiany w drużynie Rayo Vallecano - gracz Nteka wszedł na boisko, zastępując Trejo. Kilka minut później, w 57 minucie, Lopez otrzymał żółtą kartkę za faulowanie. W 62 minucie trener Realu Sociedad dokonał trzech zmian - Becker wszedł na boisko, zastępując Andre Silvę, Gonzalez zastąpił Zubeldię, a Oyarzabal wszedł za Sadiqa. W 70 minucie Galan otrzymał żółtą kartkę za faulowanie zawodnika Real Sociedad. W odpowiedzi trener Rayo Vallecano dokonał dwóch zmian - Perez wszedł na boisko, zastępując Camello, a de Frutos zastąpił Palazona.

W 83 minucie trener Realu Sociedad dokonał ostatniej zmiany - Olasagasti wszedł na boisko, zastępując Le Normanda. W końcowych minutach meczu Nteka otrzymał żółtą kartkę za faulowanie w 85 minucie, a Pacheco został ukarany żółtą kartką za brutalność w 90+4 minucie. Podsumowując, obie drużyny nie zdołały zdobyć gola przez całe spotkanie, co skutkowało wynikiem 0:0 dla Real Sociedad i Rayo Vallecano.