Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Remis bez bramek: Kiedy obrona króluje na boisku!

2023-12-01 7:00

W dniu 30-11-2023 o godzinie 21:00 na stadionie w Tuluzie odbył się mecz pomiędzy Toulouse a Unionem St. Gilloise w ramach grupy E Ligi Europy. Wynik tego spotkania to remis 0:0.

Poprzednie mecze Toulouse - Union St. Gilloise

W ostatnim czasie miały miejsce dwa mecze między Toulouse a Unionem St. Gilloise. Pierwszy z nich odbył się na stadionie Joseph Marien w miejscowości Saint-Gilles w dniu 21 września 2023 roku i zakończył się remisem 1:1, gdzie drużyna Union St. Gilloise zdobyła jeden punkt, podobnie jak Toulouse.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu pomiędzy Toulouse a Unionem St. Gilloise zakończyła się wynikiem 0:0. W 14 minucie Charles Vanhoutte z drużyny Union St. Gilloise otrzymał żółtą kartkę za faul, natomiast w 34 minucie Kevin Mac Allister również z drużyny Union St. Gilloise został ukarany żółtą kartką za faul.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Toulouse a Unionem St.

Gilloise, który zakończył się wynikiem 0:0, wydarzyło się kilka istotnych sytuacji. W 56 minucie zawodnik Unionu St. Gilloise, Mohamed El Amine Amoura, otrzymał żółtą kartkę za faul. Kilkadziesiąt sekund później, w 57 minucie, Vincent Sierro z drużyny Toulouse również został ukarany żółtą kartką za faul. W 66 minucie trener Toulouse dokonał zmiany w składzie swojej drużyny - Magri wszedł na boisko zastępując Suazo.

Również w tej samej minucie trener Unionu St. Gilloise dokonał dwóch zmian - Amani wszedł na boisko zastępując Rasmussena, a Nilsson zastąpił Rodrigueza. W 77 minucie kolejne zmiany w drużynie Unionu St. Gilloise - Sadiki wszedł na boisko zastępując Vanhoutte, a Terho zastąpił Castro-Montesa. W odpowiedzi trener Toulouse dokonał zmiany w składzie swojej drużyny - Cesar Gelabert wszedł na boisko zastępując Schmidta.

W doliczonym czasie gry (90+3 minuta) trener Toulouse dokonał dwóch kolejnych zmian - Genreau wszedł na boisko zastępując Donnuma, a Kamanzi zastąpił Dallingę. W tej samej minucie zawodnik Unionu St. Gilloise, Noah Sadiki, otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. W ostatniej minucie gry (90 minuta) trener Unionu St. Gilloise dokonał ostatniej zmiany - Eckert Ayensa wszedł na boisko zastępując Mac Allistera.

Mecz zakończył się wynikiem 0:0, co oznacza brak zdobytych bramek przez obie drużyny.

Statystyki obu zespołów po ich wspólnym meczu wyglądają w sposób następujący:

Zespół Toulouse rozegrał 5 meczów w fazie grupowej Ligi Europy. Wygrali 2 z nich, zremisowali 2 i przegrali 1. Łącznie zdobyli 6 goli. Na swoim boisku rozegrali 3 mecze i strzelili tam 4 gole, a najwyższy wynik jaki osiągnęli to 3-2. Na wyjazdach rozegrali 2 mecze i zdobyli na nich 2 gole. Średnia ilość goli zdobywanych przez Toulouse na mecz wynosiła 1.2. Zespół Union St.

Gilloise rozegrał w sumie 7 meczów w Lidze Europy - 5 w fazie grupowej i 2 we wcześniejszych fazach. Wygrali 3 z tych meczów, zremisowali 2 i przegrali również 2. Łącznie zdobyli oni również 6 goli. Na swoim boisku rozegrali trzy mecze i strzelili tam pięć goli, a najwyższy wynik jaki osiągnęli to zwycięstwo 2-0. Na wyjazdach rozegrali cztery mecze i zdobyli na nich tylko jeden gol, a najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć to zwycięstwo z wynikiem 0-1. Średnia ilość goli zdobywanych przez Union St. Gilloise na mecz wynosiła natomiast tylko 0,9.

Tabela Grupa E:

Drużyna Wygrane Remisy Przegrane Strzelone Bramki Stracone Bramki Różnica Bramek Punkty

Liga Europy - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Toulouse a Unionem St. Gilloise, obydwa zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Lask Linz z Toulouse odbędzie się 14 grudnia 2023 roku o godzinie 18:45 na stadionie Raiffeisen Arena w Linz. Natomiast Union St. Gilloise zmierzy się z Liverpoolem tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Lotto Park w Brukseli. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w swoich ligach.