piłka nożna

Autor: pixabay.com Smutek po porażce

Remis w LaLiga: Villarreal - Getafe 1:1

2024-02-16 7:00

W dniu 16-02-2024 o godzinie 21:00 na stadionie La Cerámica w Villarreal odbył się mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Getafe w ramach 25. kolejki La Liga. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Poprzednie mecze Villarreal - Getafe

W trzech ostatnich meczach między Villarrealem a Getafe padły tylko trzy gole. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w Getafe 28 sierpnia 2022 roku, zakończyło się wynikiem 0:0. Drugi mecz, który odbył się na stadionie La Cerámica w Villarreal 27 lutego 2023 roku, zakończył się zwycięstwem Villarrealu 2:1. Ostatni mecz, rozegrany na stadionie Coliseum w Getafe 30 września 2023 roku, również zakończył się wynikiem bezbramkowym - 0:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Getafe: 1, Villarreal: 2

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Villarrealu z Getafe zakończyła się wynikiem 0:1. W 24 minucie Maksimovic strzelił gola dla drużyny Getafe. W 31 minucie doszło do zmiany w drużynie Getafe, gdzie Alena wszedł na boisko, zastępując Martina. W 38 minucie Iglesias z drużyny Getafe otrzymał żółtą kartkę za faulowanie.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Villarrealu z Getafe, który odbył się w Villarrealu, obie drużyny zdołały zdobyć po jednym golu. W 56 minucie to zawodnik o nazwisku Moreno strzelił bramkę dla Villarrealu, wyrównując tym samym wynik.

W 60 minucie doszło do zmiany w drużynie Getafe - gracz Alvarez wszedł na boisko, zastępując Iglesiasa. Również w tej samej minucie trener Getafe dokonał kolejnej zmiany - Moriba wszedł na boisko, zastępując Matę. W odpowiedzi na te zmiany, trener Villarrealu również postanowił wprowadzić świeże siły na boisko. W 60 minucie Morales wszedł na boisko, zastępując Akhomacha. W 71 minucie trener Villarrealu dokonał kolejnej zmiany - Capoue wszedł na boisko, zastępując Comesanę.

Następnie w 72 minucie Cuenca wszedł na boisko, zastępując Moreno. W tej samej minucie Parejo również pojawił się na murawie, zastępując Coquelina. W końcowej fazie meczu trener Villarrealu dokonał jeszcze jednej zmiany - Traore wszedł na boisko, zastępując Baenę. W odpowiedzi, trener Getafe również dokonał zmiany - Latasa wszedł na boisko, zastępując Mayorala. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Gole oczekiwane 1.24 0.81

Podsumowując sytuację drużyn Villarreal i Getafe, przed meczem Getafe zajmowało 10. miejsce w tabeli, a Villarreal 13. miejsce. Do tej pory Getafe wygrało 8 meczy, zremisowało 9 meczy i przegrało 7 meczy, co dało im sumę punktów wynoszącą 33. Natomiast Villarreal wygrał 6 meczy, zremisował 7 meczy i przegrał 11 meczy, co dało im sumę punktów wynoszącą 25. W rozegranym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów do dotychczasowych wyników, aktualnie Villarreal ma 26 punktów, a Getafe ma 34 punkty.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Villarrealem a Getafe, znamy już terminy kolejnych spotkań obydwóch drużyn. Mecz Realu Sociedad z Villarrealem odbędzie się 23 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Reale Arena w San Sebastian. Natomiast mecz Barcelony z Getafe zaplanowano na dzień 24 lutego 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie Olímpic Lluís Companys w Barcelonie. Będzie to kolejna okazja dla kibiców, aby zobaczyć swoje ulubione drużyny w akcji i cieszyć się emocjonującymi widowiskami piłkarskimi.