Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Solidna obrona i brak bramek w meczu Servette FC - Łudogorec

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 21:00 na stadionie w miejscowości Geneva odbył się mecz w ramach Ligi Konferencji Europy pomiędzy Servette FC a Łudogorcem. W tym spotkaniu obie drużyny walczyły zaciekle, ale wynik końcowy to Servette FC: 0, Łudogorec: 0.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Servette FC z Łudogorcem zakończyła się wynikiem 0:0. W 25 minucie zawodnik drużyny Servette FC, Mazikou, otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. Natomiast w 37 minucie Ondoua, również z drużyny Servette FC, został ukarany żółtą kartką za podkładanie nogi przeciwnikowi.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Servette FC z Łudogorcem, który odbył się w Genewie, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Pierwszą zmianę w drużynie Servette FC przeprowadzono w 46 minucie, gdy Cognat wszedł na boisko, zastępując Mazikou.

W 54 minucie Guillemenot otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W 60 minucie kolejna zmiana w drużynie gospodarzy - Antunes wszedł na boisko, zastępując Guillemenota, a Kutesa zastąpił Bollę. W 64 minucie trener Łudogorca dokonał pierwszej zmiany, wprowadzając Ricka za Caio Vidala. W 75 minucie Rwan Seco wszedł na boisko, zastępując Tekpeteya. W 81 minucie Sonko Sundberg otrzymał żółtą kartkę za faulowanie.

W 85 minucie Delev wszedł na boisko, zastępując Duaha w drużynie Łudogorca. Ostatnią zmianę przeprowadziła drużyna Servette FC w 89 minucie - Baron wszedł na boisko, zastępując Ondoua. Mimo wielu zmian personalnych i kilku żółtych kartek, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy i mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0.

Gole oczekiwane 1.18 0.18

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Servette FC, który dopiero dołączył do rozgrywek w ramach Ligi Konferencji Europy, rozegrał swój pierwszy mecz przeciwko zespołowi Łudogorec. Zespół Łudogorec rozegrał łącznie 6 meczów w ramach Ligi Konferencji Europy, z czego wygrał 4, nie zremisował ani razu i przegrał 2. Łącznie zdobyli oni 11 goli. Spośród tych meczów, 3 odbyły się na boisku Łudogorca, gdzie zdobyli oni 7 goli. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na własnym boisku to 4-0. W trakcie trzech wyjazdowych meczów zdobyli oni 4 gole.

Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to 1-2. Średnia ilość goli zdobywanych przez Łudogorec na mecz wynosi 1.8.

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Konferencji Europy - Mecz rewanżowy:

Mecz Łudogorca z Servette FC odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godzinie 18:45. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Huvepharma Arena w mieście Razgrad.