piłka nożna

Autor: pixabay.com

Walka na boisku do ostatniego gwizdka! Remis 1:1 Real Betis - Getafe

2024-02-04 7:00

W 23. kolejce La Ligi doszło do meczu pomiędzy Realem Betis a Getafe, który odbył się o godzinie 18:30 w dniu 04-02-2024 na stadionie Benito Villamarín w Sewilli. Wynik tego spotkania to remis 1:1, a

Poprzednie mecze Real Betis - Getafe

W ostatnich trzech meczach między Realem Betis a Getafe padły następujące wyniki. Pierwszy mecz został rozegrany na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w miejscowości Getafe, gdzie Getafe przegrało 0:1 z Realem Betis. Drugi mecz odbył się na stadionie Benito Villamarín w Sewilli, gdzie Real Betis przegrało 0:1 z Getafe. Ostatni mecz został rozegrany na stadionie Coliseum w Getafe, gdzie obie drużyny zremisowały 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Getafe: 2, Real Betis: 2

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Realu Betis z Getafe zakończyła się wynikiem 1:1. W 8 minucie zawodnik o nazwisku Greenwood strzelił gola dla drużyny Getafe. W 13 minucie doszło do zmiany w składzie Realu Betis, gdzie gracz Miranda wszedł na boisko, zastępując Abnera. W 19 minucie Sokratis z drużyny Real Betis otrzymał żółtą kartkę za faul. W 35 minucie Isco strzelił gola dla Realu Betis.

W 40 minucie Miranda został ukarany żółtą kartką za przewrócenie przeciwnika, a w 41 minucie Diao również otrzymał żółtą kartkę za przewrócenie przeciwnika. W 43 minucie Isco został ukarany żółtą kartką za brutalność, natomiast w ostatniej minucie pierwszej połowy Alvarez z drużyny Getafe również otrzymał żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Real Betis z Getafe, który odbył się w Sewilli, obie drużyny utrzymały wynik 1:1, który został ustalony już w pierwszej połowie. W 46 minucie doszło do zmiany w drużynie Getafe - Mayoral wszedł na boisko, zastępując Latasę. W 53 minucie Altimira z Real Betis otrzymał żółtą kartkę za faul. Kolejne żółte kartki zostały przyznane w 60 minucie dla Johnny'ego z Real Betis za brutalność oraz w 62 minucie dla Santiago z Getafe za agresję.

W 64 minucie Djene z Getafe również otrzymał żółtą kartkę za faul. W 65 minucie nastąpiła zmiana w drużynie Real Betis - Riad wszedł na boisko, zastępując Sokratisa. W kolejnej minucie Ezzalzouli wszedł na boisko, zastępując Altimirę, a Fornals zastąpił Diaoa w drużynie Real Betis. W 68 minucie Soria z Getafe otrzymał żółtą kartkę za opóźnianie gry. W 70 minucie Alena wszedł na boisko, zastępując Matę, a Carmona Santiago w drużynie Getafe.

W 80 minucie Duarte zastąpił Djene w drużynie Getafe, a w 82 minucie Carvalho wszedł na boisko, zastępując Isco w Real Betis. W 89 minucie Silva z Real Betis otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. W doliczonym czasie gry, w 90+5 minucie Angileri wszedł na boisko, zastępując Jordiego w drużynie Getafe. Podsumowując, mecz pomiędzy Realem Betis a Getafe zakończył się remisem 1:1.