piłka nozna

Autor: Bartosz Orliński / AI Radość po zdobyciu bramki

Wyrównany mecz Almerii z Athletic Bilbao zakończony bezbramkowym remisem

2024-02-12 7:00

W 24. kolejce La Ligi odbył się mecz pomiędzy Almerią a Athleticiem Bilbao na stadionie Power Horse w Almerii. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 21:00 w dniu 12-02-2024. Wynik tego meczu to brak goli - Almeria: 0, Athletic Bilbao: 0.

Poprzednie mecze Almeria - Athletic Bilbao

W ostatnich trzech meczach między Almerią a Athleticiem Bilbao padło łącznie 9 goli. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie San Mamés Barria w Bilbao, zakończył się wynikiem 4:0 dla Athletic Bilbao. Drugi mecz odbył się na stadionie Power Horse - Los Juegos Mediterráneos w Almeríi, gdzie Almeria przegrała 1:2 z Athleticiem Bilbao. Ostatni mecz, ponownie rozegrany na stadionie San Mamés Barria w Bilbao, zakończył się wynikiem 3:0 dla Athletic Bilbao. Stosunek bramek w rozegranych meczach Almeria: 1, Athletic Bilbao: 9

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Almerii z Athletic Bilbao zakończyła się bezbramkowym remisem. W 27 minucie zawodnik Almerii, Ramazani, otrzymał żółtą kartkę za trzymanie przeciwnika. Kilka minut później, w 34 minucie, kolejna żółta kartka został pokazana zawodnikowi Almerii, Pubillowi, za przewrócenie rywala. Mimo tych wydarzeń żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola w pierwszej połowie meczu.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Almeria z Athleticiem Bilbao, który odbył się w Almerii, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Wynik 0:0 utrzymał się do końca spotkania.

Pierwszą zmianę w drużynie Athletica Bilbao przeprowadzono w 46 minucie, gdy Garcia wszedł na boisko, zastępując Villalibre'a. Kilka chwil później, w tej samej minucie, Muniain również pojawił się na placu gry, zastępując Gomeza. W 48 minucie trener Almerii dokonał zmiany w swojej drużynie - Melero wszedł na boisko, zastępując Lopy'ego. 53 minuta przyniosła czerwoną kartkę dla Ramazaniego z drużyny Almerii za trzymanie przeciwnika. W 66 minucie trener Almerii dokonał aż czterech zmian - Embarba wszedł na boisko, zastępując Arribasa; Langa zastąpił Centellesa; Milovanovic wszedł za Lozano; a Herrera pojawił się na placu gry, zastępując Vesgę. W tej samej minucie trener Athletica Bilbao również dokonał dwóch zmian - Sancet wszedł za Ruiz de Galarretę; Ares pojawił się na boisku, zastępując Berenguera.

W 84 minucie Sancet otrzymał żółtą kartkę za brutalność, a w 90 minucie Melero z drużyny Almerii został ukarany żółtą kartką za trzymanie przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem: Almeria: 0, Athletic Bilbao: 0.

Gole oczekiwane 0.64 0.56

Podsumowując sytuację drużyn Almeria i Athletic Bilbao, przed meczem Athletic Bilbao zajmowało 5. miejsce w tabeli, mając na koncie 13 wygranych, 6 remisów i 4 porażki, co dawało im łącznie 45 punktów. Natomiast Almeria znajdowała się na ostatnim miejscu w tabeli (20. miejsce), nie odnosząc jeszcze żadnego zwycięstwa, remisując 6 razy i przegrywając aż 17 meczów, co dawało im zaledwie 6 punktów. W tym konkretnym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie, co oznacza, że aktualnie Almeria ma na swoim koncie 7 punktów, a Athletic Bilbao posiada ich już 46.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Almerią a Athleticiem Bilbao, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Almería zmierzy się z Granadą CF 18 lutego 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie Nuevo Los Cármenes w Granadzie. Natomiast Athletico Bilbao podejmie Gironę FC dzień później, czyli 19 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie San Mamés Barria w Bilbao.