piłka nozna

Autor: pixabay.com Radość po wygranym meczu

Zwycięstwo Mallorki nad Rayo Vallecano dzięki dwóm bramkom

2024-02-11 7:00

W 24. kolejce La Liga odbył się mecz pomiędzy Mallorką a Rayo Vallecano. Spotkanie miało miejsce na stadionie Mallorca Son Moix w Palma de Mallorca o godzinie 16:15 w dniu 11-02-2024. Wynik tego spotkania to Mallorca 2, Rayo Vallecano 1.

Poprzednie mecze Mallorca - Rayo Vallecano

W ostatnich trzech meczach między Mallorką a Rayo Vallecano zanotowano różne wyniki. Pierwszy mecz odbył się na stadionie Vallecas w miejscowości Madryt 27 sierpnia 2022 roku. W tym spotkaniu Rayo Vallecano nie zdobyło żadnej bramki, a Mallorca wygrała 2:0. Kolejne spotkanie miało miejsce na stadionie Visit Mallorca w Palma de Mallorca 4 czerwca 2023 roku. Tym razem to Mallorca dominowała, zdobywając trzy bramki, podczas gdy Rayo Vallecano nie zdołało strzelić ani jednej. Ostatni mecz odbył się ponownie na stadionie Vallecas w Madrycie 30 września 2023 roku. Tym razem oba zespoły zaprezentowały się równorzędnie, kończąc spotkanie remisem 2:2. Podsumowując, w trzech ostatnich meczach między Mallorką a Rayo Vallecano zanotowano różne wyniki. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mallorki 2:0, drugie spotkanie również należało do Mallorki, która wygrała 3:0, natomiast ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Stosunek bramek w rozegranych meczach Mallorca: 7, Rayo Vallecano: 2

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Mallorcą a Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 0:0. Już w pierwszej minucie Nastasic z drużyny Mallorca otrzymała żółtą kartkę za brutalność. W 39 minucie Muriqi również z Mallorki został ukarany żółtą kartką za faulowanie przeciwnika. Kilka minut później, w 41 minucie, Rodriguez również z Mallorki otrzymał żółtą kartkę za brutalność.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Mallorka zmierzyła się z Rayo Vallecano. Po pierwszej połowie, w której żadna z drużyn nie zdobył gola, obie ekipy przystąpiły do drugiej części spotkania.

W 46 minucie trener Mallorki dokonał zmiany w składzie, wprowadzając na boisko Pratsa, który zastąpił Vidala. Dwie minuty później, w 48 minucie, Sanchez strzelił gola dla Mallorki, otwierając wynik spotkania. W 62 minucie trener Mallorki ponownie dokonał zmiany w składzie, tym razem Morlanes wszedł na boisko zastępując Dardera. Również w tej samej minucie trener Rayo Vallecano dokonał dwóch zmian: Trejo wszedł za Cissa, a de Tomas za Camello. W 68 minucie kolejna zmiana w drużynie Rayo Vallecano - Chavarria wszedł na boisko zastępując Espino.

Sześć minut później to Rayo Vallecano zdobył bramkę dzięki Garcia. W 79 minucie trener Mallorki dokonał dwóch zmian: Radonjic wszedł za Mascarella, a Samu Costa za Sancheza. W 84 minucie Lato wszedł na boisko zastępując Costę. W 87 minucie kolejna zmiana w drużynie Rayo Vallecano - Ratiu wszedł na boisko zastępując Chavarrię. W doliczonym czasie gry, w 90+1 minucie, Muriqi strzelił drugiego gola dla Mallorki.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, czyli w 90+6 minucie, Prats z drużyny Mallorki otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Ostateczny wynik meczu to Mallorca: 2, Rayo Vallecano: 1.