SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jakub Rzeźniczak odchodzi z Legii Warszawa. Egzotyczny kierunek kapitana

Jakub Rzeźniczak odchodzi z Legii Warszawa. Egzotyczny kierunek kapitana

02.07.2017, godz. 10:17
Jakub Rzeźniczak, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Jakub Rzeźniczak przez trzynaście lat reprezentował barwy Legii Warszawa. Obrońca ostatnio grał jednak mało, większość czasu spędzał na ławce rezerwowych lub trybunach. 30-latek uznał wreszcie, że czas na dobre wrócić na boisko. Według dziennikarzy znalazł już miejsce, gdzie może liczyć na regularną grę. Kierunek, który obrał jest mocno egzotyczny.

Źródło: X-NEWS

Jakub Rzeźniczak uznał najwyraźniej, że jego czas w Legii Warszawa dobiegł końca. Dziennikarz portalu legia.net Marcin Szymczyk poinformował na Twitterze, że obrońca po trzynastu latach zdecydował się na wyprowadzkę z Warszawy. Nie wzmocni jednak żadnego z rywali mistrza Polski. "Rzeźnik" postanowił przenieść się do... Azerbejdżanu, a jego nowym pracodawcą będzie Karabach Agdam. To mistrz kraju, który bierze udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W drugiej rundzie walki o fazę grupową tych elitarnych rozgrywek Karabach zagra z Samtredią z Gruzji.

Zobacz również: Legia Warszawa zaprezentowała koszulki na nowy sezon [WIDEO]

Jakub Rzeźniczak w Legii Warszawa grał od 2004 roku. Do stolicy przeprowadził się z Łodzi, gdzie grał w barwach Widzewa. W barwach stołecznej ekipy zagrał trzysta sześćdziesiąt siedem razy. Jest to czwarty najlepszy wynik w historii Legii. Przed 30-letnim defensorem są Lucjan Brychczy, Jacek Zieliński i Kazimierz Deyna.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: