SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Zagłębie Lubin. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

Lech Poznań - Zagłębie Lubin. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

12.12.2011, godz. 14:03
Lech Poznań
Lech Poznań foto:

W ostatnim meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań podejmuje u siebie Zagłębie Lubin. Początek meczu w Poznaniu o 18:30. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Eurosport 2. Mecz można też obejrzeć w internecie.

- Bardzo mnie dziwi ich pozycja w ligowej tabeli. Po naszym meczu w drugiej kolejce, wydawało mi się, że Zagłębie będzie czołowym zespołem całej ligi. Mają w swoich szeregach bardzo szybkich zawodników ofensywnych, a także doświadczonych obrońców i pomocników. Indywidualnie prezentują się bardzo dobrze, ale jako zespół prezentują się zaskakująco słabo - powiedział trener LEcha - Jose Mari Bakero.

LECH POZNAŃ - ZAGŁĘBIE LUBIN LIVE ONLINE
TRANSMISJA 1

- My będziemy chcieli zagrać podobnie jak z ŁKS-em. Postaramy się kontynuować futbol opierający się na dużej wymianie podań i połączyć to z przyspieszeniem - dodał Bakero.

LECH POZNAŃ - ZAGŁĘBIE LUBIN NA ŻYWO W TV

- To jest dla nas bardzo ważne spotkanie i musimy zaprezentować taką samą walkę, zwycięstwa i chęci strzelania bramek jak tydzień temu. Pokazaliśmy wtedy, że potrafimy walczyć z przeciwnościami. Teraz chcemy to potwierdzić - stwierdził Bakero.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: