SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Adam Nawałka nosi zegarek za 30 tysięcy złotych! Jest jak James Bond... [ZDJĘCIA]

Adam Nawałka nosi zegarek za 30 tysięcy złotych! Jest jak James Bond... [ZDJĘCIA]

07.06.2016, godz. 07:35
Adam Nawałka, zegarek, Omega
Omega Aqua Terra Adama Nawałki foto:

Adam Nawałka (59 l.) wie, co to elegancki styl. Selekcjoner reprezentacji Polski na meczach błyszczy nie tylko doskonale skrojonymi garniturami, ale również drogimi dodatkami. Na lewej ręce trenera dostrzegliśmy zegarek wart około 30 tysięcy złotych!

Nawałka ma luksusowy czasomierz Omega Aqua Terra. Co ciekawe, zegarki tej samej firmy nosi filmowy bohater agent 007 James Bond. Wielką popularność zyskały po premierze "GoldenEye" (rok 1995, 17. film z serii o Jamesie Bondzie), w którym grający agenta Pierce Brosnan (63 l.) założył srebrną Omegę.

Zegarek trenera Nawałki jest niesamowity - zbudowany w całości ze stali szlachetnej, z szafirowym szkłem, szerokość koperty to 44 mm. Selekcjoner może z nim nawet nurkować - zegarek jest wodoodporny do 150 metrów. Ale największą zaletą jest wygląd: oryginalny, z dużą czarną tarczą i wyraźnymi wskazówkami.

Jedno jest pewne - jeśli chodzi o styl ubierania się trenerów, Polska będzie w czołówce Euro 2016. Nawałce luksusowa Omega z pewnością się przydaje. Jego piłkarze wiedzą, że u selekcjonera wszystko musi być na czas. Oby ich forma przyszła dokładnie wtedy, kiedy zegarek Nawałki wskaże 18.00 w najbliższą niedzielę. To wtedy zagramy z Irlandią Północną.

Źródło: TVN24/x-news
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: