SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna euro 2016 sport piłka nożna euro 2016 Euro 2016. Kamil Grosicki JUŻ TRENUJE w La Baule! Zdąży na Irlandię Północną? [WIDEO]

Euro 2016. Kamil Grosicki JUŻ TRENUJE w La Baule! Zdąży na Irlandię Północną? [WIDEO]

10.06.2016, godz. 19:57
Źródło: Super Express TV

Kamil Grosicki wraca do treningów z piłką, co ma być znakiem, że z jego zdrowiem jest coraz lepiej. Na razie trudno wyrokować, czy skrzydłowy biało-czerwonych będzie w stanie pomóc kolegom w niedzielnym meczu w Nicei. Zobaczcie materiał WIDEO prosto z boiska treningowego w La Baule z udziałem "Grosika".

Do pierwszego meczu z Irlandią Północną na mistrzostwach Europy pozostało coraz mniej czasu, a większość kibiców zastanawia się, czy Kamil Grosicki będzie mógł wystąpić w niedzielę w Nicei. Na razie cieszy fakt, że lewy pomocnik wraca do treningów z piłką, co można było zaobserwować podczas czwartkowych zajęć Polaków w La Baule. - Marzę o tym, żeby w niedzielę zagrać. Chciałbym pokazać, że po tak poważnym urazie można w tydzień wrócić do sprawności. Jak ktoś chce, walczy, to może się udać. Dla mnie występy w reprezentacji Polski to coś szczególnego, a mecz inauguracyjny niesamowicie mnie nakręca. Myślałem sobie, że nawet jeśli nie będę w ogóle trenował z zespołem, a w sobotę będę się dobrze czuł, to powiem trenerowi, że chcę zagrać - tak mówił "Grosik" w rozmowie z "Super Expressem".

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: