SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna euro 2016 Milik, Błaszczykowski i Lewandowski jak z bajki! Animowane podsumowanie Euro 2016 [WIDEO]

Milik, Błaszczykowski i Lewandowski jak z bajki! Animowane podsumowanie Euro 2016 [WIDEO]

12.07.2016, godz. 17:45
Jakub Błaszczykowski w animowanym podsumowaniu Euro 2016
foto: YouTube

Euro 2016 już za nami, a podsumowań turnieju we Francji wciąż mało. Tym razem o swoje pokusił się popularny na Youtube kanał "Copa 90", który wypuścił film ze wszystkimi bramkami mistrzostw obrobionymi graficznie na kształt filmu rysunkowego! Jak w kreskówce wyglądaliby Arkadiusz Milik, Jakub Błaszczykowski czy Robert Lewandowski?

Kanał "Copa 90" przygotowywał podobne podsumowania po zakończeniu każdej fazy Euro 2016. Teraz pokusił się o kompilację, w której możemy obejrzeć wszystkie gole mistrzostw Europy we Francji pokazane w stylu filmu animowanego. Wśród nich znalazły się oczywiście także trafienia Arkadiusza Milika, Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego, którzy byli autorami czterech bramek dla reprezentacji Polski podczas tego turnieju.

W tej rysunkowej scenerii szczególnie efektownie wygląda trafienie Xherdana Shaqiriego, którego gol przewrotką w meczu 1/8 finału z Polską był jednym z najpiękniejszych, o ile nie najpiękniejszym podczas całej imprezy. Zapraszamy do oglądania!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: