SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division La Liga: Błąd Przemysława Tytonia! Polak wbił sobie piłkę do bramki [WIDEO]

La Liga: Błąd Przemysława Tytonia! Polak wbił sobie piłkę do bramki [WIDEO]

05.11.2016, godz. 16:08
Przemysław Tytoń
Przemysław Tytoń foto: EAST NEWS

Przemysław Tytoń antybohaterem Deportivo La Coruna! Polski golkiper w drugim swoim meczu w sezonie nie pomógł kolegom. To po jego niefrasobliwej interwencji piłkarze Granady wyrównali stan meczu i odebrali zawodnikom z Galicji dwa punkty. Zobacz nietypową interwencję Polaka!

Tytoń mógł zostać bohaterem. Bez żadnych wątpliwości. W ostatnich 10 minutach Granada nacisnęła na graczy Deportivo i w polu karnym gości zakotłowało się. Polak w odstępie kilku sekund odbił dwa strzały zawodników Granady, ale przy trzecim nie popisał się. Po strzale z ostrego kąta chciał wybijać piłkę, ale nieoczekiwanie... łokciem wpakował sobie futbolówkę do siatki.

Spory pech Polaka, który radził sobie w pozostałych sytuacjach bardzo dobrze i w dużej mierze to jemu gracze Deportivo zawdzięczają remis. Dosłownie. Gdyby nie on, nie byłoby remisu bo nie władowałby samobója i gdyby nie on, gospodarze strzeliliby wcześniej.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: