SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Marc-Andre ter Stegen wziął ślub, a jego żona piła szampana na ulicy!

Marc-Andre ter Stegen wziął ślub, a jego żona piła szampana na ulicy!

17.05.2017, godz. 13:17
Marc-Andre ter Stegen wziął ślub
foto: Twitter

Marc-Andre ter Stegen ma przed sobą najważniejszy mecz sezonu. Jego FC Barcelona wciąż walczy o mistrzostwo Hiszpanii, a do zakończenia rozgrywek pozostało już tylko jedno spotkanie. Bramkarz "Dumy Katalonii" przed decydującym momentem postanowił także zmienić poważnie swoje życie. We wtorek wziął ślub z piękną Danielą Jehle. Para wyjątkowo skromnie świętowała uroczystość, pijąc między innymi szampana na ulicy.

Marc-Andre ter Stegen i jego partnerka Daniela Jehle wykazali się ogromnym dystansem. We wtorek para wzięła ślub cywilny, ale na uroczystości poza parą młodą nie było w zasadzie nikogo. Brakarz FC Barcelona ubrał się w garnitur i... białe trampki. Jego nowo upieczona żona z kolei tuż po uroczystości otworzyła szampana i wypiła go na ulicy. Trzeba przyznać, że takiego polotu można tylko zazdrościć! Zamiast wielkiej fety i stresu, świeże małżeństwo miało trochę czasu dla siebie, co jest chyba najważniejsze.

Przed ter Stegenem i jego klubem decydujący mecz w Primera Division. "Blaugrana" zmierzy się z Eibar. Obecnie wyprzedza Real Madryt, ale ma jedno spotkanie na koncie więcej. Jeśli więc myśli o obronie tytułu, to musi wygrać i liczyć na potknięcie "Królewskich". Dopiero po zakończeniu rozgrywek niemiecki golkiper zaplanował większą uroczystość z przepiękną Holenderką. Latem w jego ojczyźnie ma bowiem odbyć się ślub kościelny.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: