SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Trzech kibiców Legii zatrzymanych przez policję w Madrycie!

Trzech kibiców Legii zatrzymanych przez policję w Madrycie!

18.10.2016, godz. 18:33
Legia Warszawa, kibice
foto: EAST NEWS

Zaczyna się spełniać czarny scenariusz. W Madrycie bardziej niż piłkarzy obawiali się przed wtorkowym meczem kibiców Legii Warszawa. Już w nocy z poniedziałku na wtorek trzech z nich zostało zatrzymanych przez policję. Próbowali okraść bar.

We wtorek Estadio Santiago Bernabeu ma być chronione jak nigdy. Do stolicy Hiszpanii zawita ponad trzy tysiące kibiców z Warszawy, którzy słyną w całej Europie ze swoich występków. Ostatnio "popisali się" podczas spotkania z Borussią Dortmund, gdy ruszyli w kominiarkach na sektor gości. Hiszpanie przypomnieli także zadymę wywołaną przez Polaków rok temu w Neapolu przy okazji meczu Ligi Europy z Napoli. Jednak nawet służby postawione w stan najwyższej gotowości nie są w stanie zapobiec wszystkim incydentom.

W nocy z poniedziałek na wtorek zatrzymano trzech fanów z Warszawy. Agencja EFE podała, że posądzeni są oni o próbę kradzieży w barze, atak na obsługę oraz wandalizm. Cała sytuacja rozegrała się około godziny 4:00. Siedzący w barze mężczyźni (w wieku 31, 33 i 34 lat) popijali alkohol i zachowywali się bardzo głośno. W pewnym momencie zaczęli obrażać innych klientów oraz obsługę. Gdy doszło do przepychanki z jedną z kelnerek podejrzani zabrali jej telefon, a przy próbie odzyskania urządzenia, kobieta została zraniona. Oprócz tego trójka z Warszawy próbowała ukraść pieniądze z kasy.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: